• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ parama studentams tampa tradicija
  Įmonių grupė „Eika“ naujus mokslo metus pradeda vardinėmis stipendijomis Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentams.Kaip ir praėjusiais mokslo metais, taip ir šiais, vardinės stipendijos bus skirtos geriausiai besimokantiems VGTU Statybos fakulteto studentams – pažangiausiems bakalaurams, magistrams ir doktorantui.
   
  „Šiemet tęsiame bendradarbiavimą su Vilniaus Gedimino technikos universitetu. Savo dėmesį tikslingai nukreipėme į Statybos fakultetą, kadangi net 63 proc. mūsų įmonės darbuotojų yra šio fakulteto absolventai ir studentai, ir kasmet jų daugėja“, – teigia įmonės „Eika“ generalinis direktorius Domas Dargis.
   
  „Mes džiaugiamės tampriu bendradarbiavimu su viena pirmaujančių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupe „Eika“. Malonu, kad ir šiais metais bus skirtos vardinės stipendijos mūsų fakulteto pažangiesiems studentams bei doktorantams. Šios stipendijos – tai ne tik dėmesys bei parama gabiesiems mūsų jaunuoliams, bet ir motyvacija siekti puikių studijų rezultatų bei tapti ateityje aukščiausios kvalifikacijos specialistais“, – teigia VGTU Statybos fakulteto dekanas prof. dr. Algirdas Juozapaitis.
   
  Šiais metais įmonių grupė „Eika“ įsteigė daugiau vardinių stipendijų. Bus skirtos šešios stipendijos bakalaurams ir magistrams, ir viena pažangiausiam doktorantui. Vartinės stipendijos bus skirtos pasibaigus rudens semestrui po egzaminų sesijos, įvertinus studentų rezultatus. Stipendijų gavėjus nustatys bendra universiteto ir „Eika“ darbuotojų sudaryta komisija.
   
  Daugiau informacijos:
  Vitalija Ročė
  Rinkodaros ir komunikacijos vadovė
  Tel. +370 698 56273
  Faks. +370 5 2514 256
  El. p. vitalija@eika.lt
  www.eika.lt