• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ pardavė visus naujus butus Grigiškėse

  Lapkričio pradžioje UAB „Eika“ pardavė paskutinius butus Grigiškėse, Vilniaus gatvėje, pastatytame daugiabutyje. Nors Vilniuje naujų butų pardavimai šiuo metu sumažėję, Grigiškėse esantis daugiabutis sulaukė klientų dėmesio dėl aukštos kokybės, strategiškai patogios vietos ir patrauklių kainų. Investicijos į šį projektą siekė apie 14 milijonų litų.

  „Tai, jog 2008 m. pabaigoje pastatytame name šiandien parduoti visi 47 butai, gera naujiena kokybiškų būstų statytojams. Šis rezultatas patvirtina, kad tokių būstų pirkėjų visuomet atsiras. Be to, naujų kokybiškų butų pasiūla Grigiškėse nedidelė, iš viso čia pastatyti vos keli nauji namai“, – sako UAB „Eika“ Plėtros direktorius Domas Dargis.
  Anot jo, kokybiški nauji butai čia pigesni nei sostinės centre, o įsigijusieji juos sunkmečiu išlošė dar ir dėl to, kad buvo gerokai nuleistos butų kainos.
  Nors Grigiškės yra miesto pakraštyje, naujasis daugiabutis pastatytas strategiškai patogioje vietoje, tad susisiekimas su Vilniaus centru labai greitas ir patogus. Be to, šalia daugiabučio puikiai išvystyta infrastruktūra – įsikūrusios mokyklos, darželiai, prekybos centras, poliklinika, poilsio zonos.
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto vystymo ir statybos įmonių gupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovavimo patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros specialistai. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti kokybės ir aplinkosaugos standartai ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004.
   
  Kontaktinis asmuo:
  Domas Dargis
  „Eika“ Plėtros direktorius
  Tel.: +370 5 2514 253
  Faks.: +370 5 2514 256
  El. p.: domas@eika.lt