• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ pastatė išskirtinius apartamentus Vilniaus K.Donelaičio gatvėje

  Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Eika“ gruodžio viduryje baigė išskirtinio gyvenamojo namo „Parko rezidencija“ prestižinėje K. Donelaičio gatvėje statybas.
  Praėjusią savaitę namą pripažino Valstybinė komisija, o pirmųjų naujakurių laukiama jau sausio pradžioje.
   
  „Parko rezidencijoje“ iš viso suprojektuota 15 įvairaus dydžio apartamentų ir 2 komercinės patalpos. Pagrindiniai kriterijai, kuriais projektuodamas
  namą vadovavosi architektas Alfredas Trimonis, buvo visapusiškas komfortas ir namo ilgaamžiškumas.

  Todėl namo statybai panaudotos tik aukščiausios kokybės medžiagos: monolitinis karkasas, tikros suomiškos apdailos plytos, mediniai langai. Pastate veikia šiuolaikinės šildymo ir vėdinimo sistemos, tarp butų įrengta papildoma garso izoliacija, apartamentuose įrengtos erdvios įstiklintos lodžijos, o į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę automobiliai keliami automobiliniu liftu.

  Išskirtinė ne tik namo kokybė, bet ir vieta. Modernus gyvenamasis namas pastatytas prestižinėje ir strategiškai patogioje Vilniaus vietoje – šalia Vingio parko. Bene labiausiai „Parko rezidencijos“ naujakuriai vertina ramią ir saugią aplinką, puikiai išvystytą infrastruktūrą ir patogų susisiekimą su miesto centru.

  Parko rezidencijos apartamentams paruošti ir išskirtiniai interjero projektai, kuriuos sukūrė prabangių baldų salono „Madam W“ dizaineriai. Įsigiję butą pirkėjai gali įsirengti namus pagal individualiai parengtą interjero projektą.

  Susidomėjimas patraukliose vietose esančiais kokybiškai būstais net ir sunkmečiu išlieka didelis – ši tendencija pastebima ir „Parko rezidencijoje“. „Esame įsitikinę, kad aukštos kokybės, ilgaamžių būstų pirkėjų atsiras visuomet“, – teigia įmonių grupės „Eika“ Plėtros direktorius Domas Dargis.

  Apie įmonių grupę „Eika“

  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto vystymo ir statybos įmonių gupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovavimo patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros specialistai. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti kokybės ir aplinkosaugos standartai ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004.

  Kontaktinis asmuo:

  Domas Dargis

  „Eika“ Plėtros direktorius
  Tel. +370 5 2514 253      
  Faks. +370 5 2514 256
  El. p. domas@eika.lt