• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ pradeda naujo daugiabučio statybas Klaipėdoje
  „Eika" pradeda naujo daugiabučio statybas Klaipėdoje.
   
  „Eika" pradeda dešimties aukštų daugiabučio statybas Klaipėdoje. Bendrovės atstovų teigimu, dėl funkcionalaus išplanavimo ir patogios vietos daugiabutis bus patraukliausias vidutinės klasės projektas Klaipėdoje.
   
  UAB „Eika" atstovų teigimu, šiuo metu Klaipėdoje labiausiai trūksta įperkamo būsto, todėl UAB „Eika" Klaipėdos nekilnojamojo turto rinkai pasiūlys naują būsto segmentą. Tai naujas segmentas tarp ekonominės ir vidutinės klasės butų už prieinamą kainą, kurie išsiskirs savo kokybe ir patogiu išplanavimu.
   
  Atgimstančiame Baltijos prospekte iškilsiantį modernų daugiaaukštį planuojama pastatyti 2008 metų rudenį. Į naująjį daugiabutį „Eika" ketina investuoti 25 mln. litų.
   
  Pasak projekto vadovės Agnės Janavičiūtės, daugiabučio vieta mieste nulėmė projekto koncepciją. „Po kelerių metų iš buvusio apleisto pramoninio rajono Baltijos prospektas virs patrauklia vieta su išvystyta infrastruktūra, puikiu susisiekimu", – aiškina „Eikos" projektų vadovė Agnė Janavičiūtė. Šioje vietoje koncentruosis modernūs prekybos ir pramogų centrai, tad „Eikos" statomas daugiabutis skirtas aktyvų gyvenimo būdą mėgstančioms šeimoms, bei jaunimui. Jiems ypatingai svarbus funkcionalumas ir patogumas, todėl „Eikos" statomas daugiabutis išsiskirs butų išplanavimu bei subtilia daugiabučio architektūra, paryškinta žaismingo fasado spalvų derinio. Silikatinių plytų mūras, pasirinktas daugiabučio statybai, užtikrins ekologiškumą, garantuos namo ilgaamžiškumą ir kokybišką gyvenimą.
   
  Naujajame name bus įrengti kompaktiški 2 ir 3 kambarių 33-55 kv. m ploto butai. „Sąlyginai nedidelė kvadratūra leidžia mums gan nebrangiai pasiūlyti rinkai labai kokybišką produktą", – sako A. Janavičiūtė. Trijų kambarių butą šeima galės įsigyti už 300 tūkst. litų. „Eikos" projektų vadovė atkreipia dėmesį, kad nedidelis buto plotas turi ir kitą svarbų privalumą – nebrangų būsto išlaikymą.
   
  Visuose butuose projektuojami šviesūs gyvenamieji kambariai, erdvūs vonios kambariai, kai kuriuose iš jų bus ir nedideli langai. Butus planuojama įrengti su daline apdaila, tad žmonės galės laisvai planuoti erdves ir butus įsirengti pagal savo poreikius. Taip pat gyventojai galės naudotis sandėliukais, požemine automobilių stovėjimo aikštele. Visi butai turės balkonus ar terasas. Atsižvelgiant į potencialių pirkėjų poreikius name bus įrengtas saugus uždaras vidinis kiemas su vaikų žaidimų aikštele.