• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ pradeda naujų namų statybas Santariškėse
  „Eika“ šį rudenį pradeda naujų kotedžų „Mėta“ statybas Santariškėse. Nauju etapu iki kitų metų rugpjūčio bus pastatyti 22 butai ir kotedžai su privačiais kiemeliais ar terasomis ant stogo.
   
  Naujo tipo kotedžai „Mėta“ susidomėjimo sulaukė dar praėjusiais metais. Per du pirmus mėnesius nuo statybos darbų pradžios buvo parduoti visi butai ir kotedžai statomame name. „Šiuose namuose nėra bendrų patalpų – laiptinių, gyventojai turi privačias erdves – kiemelius arba terasas, įdiegta nemažai išmanių, energiją taupančių sprendimų: saulės kolektoriai, dujinis šildymas, aukščiausios klasės langai,“ – sėkmingo pardavimo priežastis vardija UAB „Santariškių namai“ direktorius Valdas Kaulinis.
   
  Pirmasis kotedžas „Mėta 1“ jau baigtas statyti, jame šiuo metu gyvena naujakuriai. Šiuo metu statomi kotedžai „Mėta 2“ ir „Mėta 4“ bus pabaigti iki šių metų pabaigos, tačiau beveik visi butai šiuose namuose yra parduoti. Naujųjų „Mėta 5“ ir „Mėta 6“ namų statybų pradžia numatyta šį rugsėjį. Kartu su statybos darbų pradžia pradedamos ir rezervacijos. Planuojama, kad naujakuriai šiuose namuose apsigyvens kitų metų vasarą. „Santariškių namų“ kvartale vasarą pradėtas statyti ir trijų aukštų 30 butų daugiabutis „Mėta 3“, kuriame šiuo metu rezervuota apie 30 % butų.
   
  Įmonių grupė „Eika“, Santariškėse pradėjusi plėtrą 2005 metais, jau pastatė 45 namus, kuriuose įsikūrė virš 800 šeimų, bei prekybos centrą „Ikiukas“. Planuojama, kad iki 2015 metų pabaigos gyvenvietėje „Santariškių namai“ bus pastatyta dar apie 250 butų. Šiais metais į projekto „Santariškių namai“ plėtrą bus investuota apie 12 mln. litų.
   
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovacijos patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros specialistai. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti Kokybės standartai ISO 9001:2000, Aplinkosaugos standartai ISO 14001:2004 ir Darbuotojų saugos ir sveikatos standartas OHSAS18001:2007
   
   
  Daugiau informacijos apie projektą ir parduodamus butus:
  Rita Skrupskelienė
  Mob. +370 616 20540
  El. p.: rita@eika.lt
  www.santariskiunamai.lt