• Titulinis
  • Grupės naujienos
  • „Eika“ prekybos centrui „Pupa“ suteiktas „BREEAM Very Good“ sertifikatas

    „Eika“ valdomam, 2008 m. pastatytam prekybos centrui „Pupa“ Vilniaus Pilaitėje suteiktas „BREEAM Very Good“ (liet. labai geras) sertifikatas. Tai – aukštas įvertinimas pagal tarptautinį tvarių pastatų standartą BREEAM (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method). Siekiant, kad „Pupa“ atlieptų „Eika“ įmonių grupės tvarumo strategiją, buvo peržiūrėti prekybos centre įgyvendinti sprendimai ir atlikti patobulinimai, kurie ypatingai aktualūs bus nuomininkams.

    „Siekiant, kad prekybos centras veiktų tvariau, peržiūrėtos ir patobulintos pastato inžinerinės sistemos, subalansuotas įrenginių veikimas, sumažintas suvartojamo vandens kiekis, pakeičiant dušo galvutes į taupesnes vandeniui, atlikti apšvietimo matavimai. Be to, naujai įrengtas poilsio kambarys darbuotojams (virtuvėlė, valgymo zona, dušas dviratininkams ir darbuotojams, persirengimo kambarys su spintelėmis drabužiams ir asmeniniams daiktams laikyti, sušlapusių drabužių džiovykla), įrengta pavėsinė dviračiams“, – teigia Daiva Linkevičienė, „Eika“ komercinių objektų administravimo vadovė.

    Tarptautiniu darnaus pastato sertifikatu „BREEAM Very Good“ šiuo metu Lietuvoje įvertinta tik 13 prekybos centrų, o dar geriau įvertinti tik 3 prekybos centrai. BREEAM sertifikatus turi ir kiti „Eika“ išplėtoti ir valdomi komerciniai pastatai – verslo centrai „Live Square“ (BREEAM Outstanding), „Eika“ (BREEAM Very Good) ir „Žalgirio 135“ (BREEAM Excellent).

    PC „Pupa“ – pirmasis prekybos centras Pilaitės mikrorajone, Vilniuje, buvo pastatytas greta ne vienerius metus „Eika“ plėtoto būsto projekto „Eika namai Pilaitėje“, siekiant sukurti papildomą komfortą gyventojams. Centras teikia kasdienes prekes ir paslaugas, ypatingas dėmesys nukreiptas į netoliese gyvenančias šeimoms su vaikais, kuriems čia organizuojamos šventės bei aktyvacijos.