• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ pripažinta geriausia 2011 metų nekilnojamojo turto plėtros įmone Lietuvoje
  Tarptautinis kapitalo ir finansų rinkų leidinys „Euromoney“ tarptautiniuose nekilnojamojo turto (NT) apdovanojimuose „Eiką“ pripažino geriausia 2011 metų NT plėtros įmone Lietuvoje.
   
  „Jau ne pirmą kartą esame įvertinti šiuo apdovanojimu, todėl jaučiame ilgalaikį klientų ir partnerių pasitikėjimą. Šie metai mums yra labai aktyvūs – investuojame į gyvenviečių Pilaitėje ir Santariškėse plėtrą, intensyviai ruošiame projektus kitiems metams. Džiaugiamės, kad mūsų pastangos ir darbai neliko nepastebėti,“ – sako UAB „Eika“ plėtros direktorius Domas Dargis.
   
  Prestižiniais laikomi „Euromoney“ apdovanojimai skiriami apibendrinus tarptautinių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių, konsultacinių bendrovių, finansų institucijų ir investuotojų nuomonę. Londone leidžiamas žurnalas nekilnojamojo turto įmonių vertinimo apklausą surengė septintą kartą.
   
  „Euromoney“ vertinimu, geriausia Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros įmone UAB „Eika“ buvo pripažinta ir 2010, 2008 bei 2007 metais.
   
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto vystymo ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovavimo patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros specialistai. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti kokybės ir aplinkosaugos standartai ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004.
   
  Daugiau informacijos:
   
  Domas Dargis
  Plėtros direktorius
  Tel. +370 5 2514 253
  Faks. +370 5 2514 256
  El. p. domas@eika.lt
  www.eika.lt