• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ pristato naują interneto svetainę www.manoapdaila.lt
  Naujoje  svetainėje  patalpinta informacija apie „Eikos“ specialistų teikiamas kompleksines vidaus apdailos paslaugas, taip pat pristatoma inovatyvi apdailos skaičiuoklė.Naujoje interneto svetainėje www.manoapdaila.lt pristatomas platus teikiamų paslaugų paketas, kurį sudaro ne tik standartiniai vidaus apdailos darbai – tapetavimas, dažymas, pakabinamų lubų montavimas, grindų klojimas, elektros instaliacijos, durų ir palangių montavimas, bet ir buto bei sanitarinių mazgų perplanavimo, individualių interjero, apšvietimo ir elektros instaliacijos projektų rengimo, virtuvės baldų gamybos ir montavimo paslaugos.

  Naudodamiesi itin patogia apdailos skaičiuokle lankytojai, įvedę būsto duomenis – bendrą plotą, kambarių skaičių ir atskirų patalpų plotą, gali ne tik suskaičiuoti preliminarią būsto apdailos atlikimo kainą, bet ir įvertinti platų siūlomų apdailos medžiagų asortimentą. Ši apdailos skaičiuoklė išskirtinė savo naudojimo paprastumu, kadangi naudotojui reikia įvesti tik bendrinę informaciją apie būstą, o skaičiuoklė įvertina reikalingus konkrečių medžiagų kiekius ir apskaičiuoja preliminarią būsto apdailos įrengimo kainą.
  Svetainės lankytojai gali peržiūrėti atliktų vidaus apdailos darbų nuotraukas, taip pat susipažinti su partnerių taikomomis nuolaidomis. UAB „Eika“ projektų vadovė Jolanta Dobradziejienė teigia, kad svetainė itin patraukli, kadangi kiekvienas individualiai gali rinktis medžiagas ir tam skirti tiek laiko, kiek patogu. „Išsirinkę tinkamą medžiagų paketą, klientai gali toliau konsultuotis su mūsų interjero architektu, rinktis patrauklius interjero, baldų apstatymo sprendimus. Tuo tarpu mes kokybiškai, laiku ir optimaliausiomis sąlygomis atliksime apdailos darbus bei suteiksime vienerių metų garantiją.“ – tvirtina J.Dobradziejienė.
  Daugiau informacijos apie vidaus apdailą suteiks:
  Jolanta Dobradziejienė
  Tel. +370 2514 262
  Mob. +370 682 16585
  El. p. jolanta@eika.lt
  Informaciją apie vidaus apdailą rasite čia: EIKA apdaila>>>