• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika” savo klientams garantuos 5 proc. grąžą
  Nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eika“ siūlo naują investavimo alternatyvą su garantuota 5 proc. metine grąža. Investuotojai ne tik įsigys nekilnojamąjį turtą, bet ir gaus garantuotas kasmėnesines pajamas iš būsto nuomos. Pasak įmonės atstovų, tai nauja verslo paslauga, skirta patikimų investavimo galimybių ir alternatyvų ieškantiems bei santaupų sukaupusiems žmonėms.
  Įsigijus būstą, įmonė „Eika“ pagal pasirašytą su savininku sutartį įsipareigoja įrengti individualią apdailą bei surasti nuomininką, kurio mokamas nuomos mokestis per metus sudarytų 5 proc. būsto vertės. Jeigu nuomos pajamos būtų mažesnės, negu sutartyje numatyta garantuota grąža, įmonė kompensuos negautas pajamas. Garantuotų investicijų grąžos trukmė – 2 metai.Pasak Martyno Žibūdos, „Eika“ plėtros direktoriaus, tai naujas investavimo būdas, kurio iki šiol nesiūlė nė viena nekilnojamojo turto bendrovė.
  „Manome, jog ši rinkos naujovė turėtų visų pirma sudominti ne Vilniuje arba ne Lietuvoje gyvenančius asmenis, kurie fiziškai neturi galimybės pasirūpinti būsto įrengimu ar nuomininkų paieška. Tai taip pat turėtų būti aktualu žmonėms, kurie visą turimą laiką nori skirti savo tiesioginei profesinei veiklai, tačiau tuo pačiu metu ieško galimybių investuoti į aukštesnės, bet garantuotos grąžos priemones,” – privalumus vardija M.Žibūda.
  Investicijai parinkti nuomai patraukliausi 1 arba 2 kambarių butai. Investuotojai gali rinktis iš daugiau nei 100 naujų butų penkiuose projektuose Vilniuje. Įsigyjant būstą kartu su architektu suderinamas individualus būsto įrengimo projektas, o įmonė per du mėnesius įrengia butą ir paruošia jį nuomai. Priklausomai nuo projekto, kuriame pasirenka investuoti pirkėjas, skiriasi fiksuota buto apdailos kaina, kuri svyruoja nuo 390 eurų už kvadratinį metrą ekonominės klasės projektuose iki 1000 eurų prestižinės klasės butams.
  Pasak M.Žibūdos, jeigu asmuo įsigyja naujos statybos 50 kvadratinių metrų butą Jeruzalėje už 70 tūkst. eurų, tokio būsto įrengimo su visais baldais kaina būtų apie  20 tūkst. eurų. „Taigi bendra buto vertė siektų 90 tūkst. eurų, o per metus šeimininkas iš nuomos susigrąžintų mažiausiai 4500 eurus arba 375 eurus per mėnesį. Pasibaigus garantuotos grąžos laikotarpiui, investuotojas gali toliau nuomoti arba parduoti būstą“, – teigia  „Eika“ atstovas.
  Investuotojas įsigijęs būstą galės rinktis iš dviejų geriausiai jam tinkančių nuomininkų, kuriuos pasiūlys „Eika“. Buto savininkui nereikės mokėti tarpininkavimo mokesčio ar dėti skelbimus, ieškant nuomininko, gaišti laiko rodant butą. Nuomos sutartį tiesiogiai sudarys šeimininkas ir nuomininkas. Savininkas pajamas iš nuomininko taip pat gaus tiesiogiai.
  Investuotojai gali rinktis butus net penkiuose projektuose Vilniuje: „EIKA namai Pilaitėje“, „Santariškių namai“, „Domino namai“, „Link parko“, „Basanavičiaus 9A“.
  Daugiau informacijos apie Investiciją su 5 proc. grąža rasite čia >>>
  Apie įmonių grupę  „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „EIKA“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė daugiau nei 3000 butų ir 270 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. „Eika“ daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „EIKOS namai Pilaitėje“.
  Daugiau informacijos:
  Martynas Žibūda
  Plėtros direktorius
  Tel. +370 5 2496619
  El. p.: martynas.zibuda@eika.lt
  www.eika.lt