• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • EIKA šiemet įvertinta dviem „Euromoney“ apdovanojimais
  Sėkmingai augančiai savo srities lyderei Lietuvoje – nekilnojamojo turto plėtros bendrovei EIKA – Londone įteikti du prestižinio finansų žurnalo „Euromoney" apdovanojimai. Geriausia Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros bendrove EIKA išrenkama jau antrus metus iš eilės. Šiemet ji dar laimėjo ir geriausios Lietuvos gyvenamojo būsto plėtros bendrovės nominaciją.
   
  Ketvirtoji kasmetinė žurnalo „Euromoney" nekilnojamojo turto apžvalga atspindėjo 54 pasaulio šalių nekilnojamojo turto vystytojų, patarėjų, finansinių institucijų, investuotojų ir tiesioginių vartotojų nuomones. Respondentų teirautasi, kokios firmos, jų manymu, buvo geriausios, teikdamos skirtingus nekilnojamojo turto produktus ir paslaugas savo rinkose. Respondentai buvo paprašyti nurodyti šalį, apie kurią jie turėjo daugiausiai žinių. Po to jie įvertino, kurios kompanijos toje šalyje yra geriausios, taip pat, kurios yra antroje ir trečioje vietose kiekvienoje kategorijoje. Atsižvelgiant į tai, kompanijos buvo įvertintos keturiais, trimis ir dviem taškais savo šalyje. Tyrimas buvo atliekamas nuo 2008-ųjų kovo 27 d. iki balandžio 25 d.
   
  „Euromoney" redaktorius Clive Horwood įteikdamas apdovanojimus sakė: „Ypatingai daug iššūkių reikalaujančioje 2008 m. finansinėje aplinkoje „Euromoney" apdovanojimai atspindi įmonių gebėjimus atsinaujinti, greitai prisitaikyti prie rinkos pokyčių ir geriausiai išnaudoti organizacijai būdingas savybes. „Euromoney" nominacijos įvertina nugalėjusių institucijų pasiekimus sunkiomis rinkos sąlygomis, – štai kodėl apdovanojimai yra tokie svarbūs".
   
  Komentuodamas tarptautinį įmonės įvertinimą EIKA generalinis direktorius Robertas Dargis sakė: „Šios nominacijos realiai atspindi mūsų vykdomos veiklos strategiją. EIKA jau seniai veikia rinkoje, o jos vardas ir prekės ženklas yra gerai žinomas. Jis asocijuojamas su ilgamete patirtimi, nuoseklumu ir kokybiškais produktais. Net ir rinkos nuosmukio metu įmonė toliau nuosekliai vykdo planuotus projektus, o tai labai vertina mūsų verslo partneriai ir klientai".
   
  EIKA įmonių grupę sudaro nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Eika", statybų bendrovė „Eikos statyba" ir inžinerinių įrenginių įmonė „Inžinerinės idėjos". Įmonių grupės apyvarta 2007 m. buvo 207,4 mln. Lt., joje dirba 352 darbuotojai. EIKA grupės įmonės veikia investavimo, nekilnojamo turto projektų vystymo ir statybos rangos paslaugų srityse.
   
  UAB EIKA yra įgijusi penkiolikos metų nekilnojamojo turto plėtros patirtį ir įgyvendinusi daugelį stambių komercinės ir gyvenamosios paskirties projektų: biurų pastatus "Eikos verslo centras I ir II" (13.000 m2 nuomojamo ploto), mažaaukščių namų gyvenvietę Santariškėse Vilniuje (1400 butų) – LNTPA apdovanotą kaip geriausią 2005-2006 metu projektą, „Vivulskio namai". Vienas iš svarbiausių šiuo metu vystomų projektų – Klaipėdoje kartu su AB „Achema" vystomas investicinis projektas „Jūros vartai" (150.000 m2), kuriuo numatoma AB „Klaipėdos laivų remonto" gamyklos teritoriją paversti prekybos, laisvalaikio, pramogų bei gyvenamąja erdve.