• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ skelbia pirmuosius „Savaitgalio PILAITĖJE!” laimėtojus
  „Eika“ šį pavasarį Pilaitės naujų butų pirkėjus kviečia dalyvauti „Savaitgalio PILAITĖJE!” žaidime. Akcijos metu, kuri vyksta nuo balandžio mėn. iki liepos pabaigos, perkantieji naujus butus Pilaitėje dalyvauja loterijoje, kurios metu gali laimėti pramogų ir poilsio savaitgalius. „Pirkėjai įsigyja ne tik naujus namus, bet ir kaimynystę bei aplinką, kurioje gyvens, todėl kviečiame naujakurius pažinti gamtos apsuptą ir bendruomenišką Pilaitę.“ – teigia „Eika“ rinkodaros vadovė Vitalija Rutkauskaitė.
  Parengtas Pilaitės pažintinis žemėlapis, kuriuo sekdami naujakuriais aplankys gražiausiais ir įdomiausias gyvenamojo rajono vietas. Laimėjusieji savaitgalio paketą galės mėgautis SPA programa pramogų komplekse, esančiame šalia Gilužio ežero, Pilaitėje, taip pat apsipirkti šalia naujųjų namų esančiame prekybos centre „PUPA“. „Smagiai iškylai paruošėme ne tik dviračius, bet ir kuprinę su pledu ir rankšluosčiais, kuriuos naujakuriai galės panaudoti maudymosi sezono atidarymui. O atidaryti sezoną jie galės prie bet kurio iš trijų Pilaitės ežerų.“ – priduria V.Rutkauskaitė.
  Akcijai parengta ir svetainėje www.savaitgalispilaiteje.lt, kurioje bus skelbiami laimėtojų patirti nuotykiai ir įspūdžiai. O visi norintys pažinti Pilaitę kviečiami tiesiog atsispausdinti žemėlapį, sėsti ant dviračio ir keliauti patirti savo nuotykių.
  Gegužės mėnesio laimėtojais skelbiami šie PILAITĖS naujakuriai:
  ·        Evelina Miežiūnaitė
  ·        Nerijus Sadauskas
  ·        Gintaras Salickas
          
  „Eika“ dėkoja savo klientams, o laimėjusiems „Savaitgalį PILAITĖJE!“ linki nuostabių atostogų įspūdžių šalia naujų namų Pilaitėje.
  Daugiau informacijos apie vykstančią akciją ir naujus butus Pilaitėje suteiks:
  Rita Skrupskelienė
  Mob. 8 616 20540
  El. p. rita@eika.lt
  www.eika.lt