• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • EIKA skyrė vardines stipendijas Vilnius TECH Statybos fakulteto studentams

  Balandžio 26 dieną jau devintą kartą EIKA pasidžiaugė Vilnius TECH Statybos fakulteto studentais skirdama vardines stipendijas už puikius studijų rezultatus ir aktyvų įsitraukimą į akademinę bei visuomeninę veiklas.

  EIKA vardinės stipendijos pradėtos skirti nuo 2014 metų, o bendras stipendijų fondas jau siekia 24 500 tūkst. EUR. Šiemet EIKA stipendijos skirtos: Karolinai Jucikaitei, Henrikui Murauskui, Rokui Songailai, Rūtai Gričenaitei, Ryčiui Bičkauskui, Leonardui Prialgauskui ir Gerdai Vitkauskaitei.

  Studentams rankas spaudė EIKOS generalinis direktorius Domas Dargis bei Statybos fakulteto dekanas doc. dr. Remigijus Šalna. Taip pat susitikime su studentais ir dekanu bei prodekane doc. dr. Loreta Kanapeckienė dalyvavo EIKA rinkodaros ir komunikacijos vadovė Jorūnė Juodžbalytė, projektų valdymo vadovas Robertas Grigalis, projektavimo vadovas Kęstutis Taletas, statybų vadovas Mantas Jurgilas, vidinės komunikacijos projektų vadovė Martyna Gauronskytė. 

  Susitikimo metu buvo aptartos statybos sektoriaus aktualijos, inovacijos, temos, kurios įdomios studentams, o EIKA komandų vadovai pasidalino ir savo studijų laikų prisiminimais bei patarimais, kadangi jie taip pat vaikščiojo šio universiteto koridoriais.

  Džiaugiamės ilgamete draugyste, studentų susidomėjimu inovatyviomis temomis ir kad galime paskatinti jaunus profesionalus žengti pirmyn.