• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ sostinės Naujamiestyje koreguoja statybų planus
  Nekilnojamojo turto bendrovės pastebi pirkėjų suaktyvėjimą šalia Vilniaus centro esančiuose rajonuose, todėl anksčiau negu planuota pradedamas antrasis projekto „Švitrigailos namai“ etapas. Nekilnojamojo turto įmonė „Eika“, valdanti projektą, per kelis mėnesius pardavė daugiau nei pusę pirmojo korpuso butų, todėl antrasis statybų etapas ir butų pardavimai pradedami gegužę, nors buvo numatyti rugpjūtį.
   
  Pasak Martyno Žibūdos, įmonės „Eika“ plėtros direktoriaus, patogi vieta ir išvystyta infrastruktūra yra pagrindinės priežastys, kodėl Naujamiestis ir tarp pirkėjų, ir tarp statytojų tapo vienu patraukliausių sostinės rajonų. Pirmąjį 2015 metų ketvirtį jame buvo parduodama 240 naujos statybos butų, o šiuo metu pirkėjai gali rinktis iš 300 butų. Apie 20 proc. Naujamiesčio pasiūlos sudaro „Švitrigailos namai“, kur dviejuose 7 aukštų daugiabučiuose parduodami 62 nauji butai iš 92.  
   
  Sparčiai augantis Naujamiestis patvirtina vieno iš patraukliausių Vilniaus rajonų etiketę. Šiuo metu paklausiausi yra 1-2 kambarių, mažesnio, 27-45 kvadratinių metrų ploto, butai. Tai investicija jauniems žmonėms, kurie dar nesukūrė šeimos, nori gyventi arčiau gyvybingo sostinės senamiesčio. Jeigu ateityje keistųsi jų planai, būstą būtų galima išnuomoti“, – sako M. Žibūda.
   
  Erdvesnius 3-4 kambarių butus dažniausiai renkasi 30 metų ir šiek tiek vyresnio amžiaus šeimos, kurioms Naujamiestis – tinkama vieta dėl netoliese esančių mokyklų, darželių ir prekybos centrų“, – sako M. Žibūda.
   
  Planuojama, kad „Švitrigailos namuose“ pirmieji naujakuriai apsigyvens šių metų pabaigoje, o projekto antrasis etapas bus baigtas iki 2016 metų trečiojo ketvirčio. Projektą finansuoja bankas „Swedbank“.
   
  Apie įmonių grupę  „Eika“
   
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių gupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovavimo patirtį.
   
  Daugiau informacijos:
   
  Vitalija Ročė
  Rinkodaros ir komunikacijos vadovė
  Tel. +370 698 56273
  El. p. vitalija@eika.lt
  www.eika.lt