• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ tapo projekto „Švitrigailos namai“ valdytoja
  Nekilnojamojo turto plėtotoja „Eika“ pasirašė projekto „Švitrigailos namai“ valdymo sutartį. Įmonė „Eika“ bus atsakinga už projektavimą, statybos valdymą ir butų pardavimą. Tai vienas pirmųjų tokio tipo nekilnojamojo turto sandorių Lietuvoje.
   
  Investicijos į naują projektą Naujamiestyje, Švitrigailos gatvėje sieks 5,5 mln. eurų (19 mln. Lt). „Švitrigailos namuose“ bus pastatyti du septynių aukštų korpusai, kuriuose suprojektuota beveik 100 butų. Planuojama, kad pirmasis „Švitrigailos namų“ korpusas bus baigtas jau šių metų pabaigoje.
   
  „Viso projekto valdymas yra iš dalies nauja paslauga Lietuvos nekilnojamojo turto rinkoje. Iki šiol standartiškai susitarimai vykdavo dėl generalinės rangos, t.y. projekto statybos valdymo, kurią kartais papildydavo projektavimo paslauga.  Pasiūlėme naują bendradarbiavimo būdą, kadangi dalis patrauklių sklypų savininkų nori ir gali vystyti daugiabučių projektus, tačiau neturi patirties organizuoti didelio masto statybos darbus, koordinuoti projektavimą ir kartu vykdyti pardavimus“, – teigia „Eika“ Plėtros departamento direktorius Martynas Žibūda.
   
  „Įmonę „Eika“ pasirinkome dėl ilgametės patirties nekilnojamojo turto rinkoje, neabejodami jų kompetencija. Pasirašę sutartį, užsitikrinome palankesnes banko finansavimo sąlygas, nes patikimas partneris kartu yra ir projekto įgyvendinimo garantas“, – teigia Kęstutis Žala, sutartį pasirašiusios įmonės „Skauduva“ valdybos pirmininkas.
   
   
   
   
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovacijos patirtį.
   
   
  Daugiau informacijos
  Martynas Žibūda
  UAB "Eika" Plėtros departamento direktorius
  Tel.+370 5 249 6619+370 5 249 6619
  Faks. +370 5 2514 256
  El. p. 
  martynas.zibuda@eika.lt
  www.eika.lt
  www.svitrigailosnamai.lt