• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • “Eika” tęsia statybas “Santariškių namuose”
  “Eika” kovo mėnesį pradeda dviejų naujo tipo kotedžų statybą Santariškėse, Vilniuje. Šiais metais į projekto „Santariškių namai“ plėtrą planuojama investuoti mažiausiai 10 mln. litų.
  II-asis etapas „Mėta“ pradėtas įgyvendinti 2010 metų rugpjūtį truks iki 2012 pabaigos. Šiuo etapu numatyta pastatyti 9 namus: vieną mažaaukštį daugiabutį ir 8 naujo tipo kotedžus, kuriuose suprojektuoti butai su individualiais įėjimais, terasomis ir privačiais kiemeliais.
  Projektas unikalus ne tik savo vieta šalia Verkių parko, bet ir išmaniais energiją taupančiais sprendimais. Kotedžų tipo namuose bus įrengti saulės kolektoriai, grindinis šildymas, šilumos energiją itin tausojantys langai bei atskira dujų katilinė. Jau šį pavasarį gyventojų sulauks praėjusiais metais pradėtas statyti namas, o šį mėnesį pradėti statyti mažaaukščiai namai naujakurių sulauks metų pabaigoje.
  „Klientai turi galimybę ne tik pasirinkti 100 kvadratinių metrų ploto kotedžus per du aukštus su terasa ant stogo, bet ir įsigyti nedidelius apie 50 kvadratinių metrų, 2 kambarių butus su privačiais kiemeliais,“ – teigia UAB „Santariškių namai“ direktorius Valdas Kaulinis. „Tai puikus sprendimas norintiems suderinti ir nuosavo namo užmiestyje, ir buto mieste privalumus,“- priduria V.Kaulinis. Naujos kartos butų kainos svyruoja nuo 5000 iki 5600 litų už kvadratinį metrą.
  Įmonių grupė „Eika“ Santariškėse pradėjusi plėtrą 2005 metais jau pastatė 45 namus, kuriuose įsikūrė virš 800 šeimų, bei prekybos centrą „Ikiukas“. Planuojama, kad iki 2015 metų pabaigos gyvenvietėje „Santariškių namai“ pastatytuose butuose įsikurs apie 250 šeimų.
   
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovacijos patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros specialistai. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti Kokybės standartai ISO 9001:2000, Aplinkosaugos standartai ISO 14001:2004 ir Darbuotojų saugos ir sveikatos standartas OHSAS18001:2007
   
   
  Daugiau informacijos:
  Valdas Kaulinis
  UAB „Santariškių namai“ direktorius
  Tel. +370 5 250 5361
  Faks. +370 5 2514 256
  El. paštas: info@santariskiunamai.lt
  www.santariskiunama.lt