• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • EIKA valdomą projektą „Domino namai“ valstybinė komisija pripažino tinkamu naudoti

  Daugiabučių namų projektas Jeruzalėje „Domino namai“ pradėtas vystyti 2015 m. balandžio mėnesį, o lygiai  po dviejų metų valstybinė komisija pripažino jį tinkamu naudoti, taip skelbiant, kad daugiabučių kompleksas baigtas statyti.

  Bendros investicijos į projektą „Domino namai” siekė 6,3 mln. eurų. Trijų korpusų pastatas (trijų ir šešių aukštų) iškilo ramioje individualių namų kaimynystėje Jeruzalėje, Mokyklos gatvėje. Gyventojai galėjo rinktis 1-4 kambarių butus su erdviais balkonais ar terasomis. Viso daugiabutyje suprojektuota 113 butų, iš kurių šiuo metu liko vos 9 butai.

  „Projekte didžiąją visų butų dalį sudarė kompaktiški 1-2 kambarių butai. Projektavome universalius butus, kadangi kaimynystė idealiai tinka šeimoms, aktyvaus poilsio mėgėjams ir studentams. Visi patogiam gyvenimui reikalingiausi objektai: prekybos centrai, mokykla, darželis ir šalia įsikūrusios aukštojo mokslo įstaigos pasiekiamos vos per keletą minučių. Gyventojų patogumui cokoliniame namo aukšte taip pat įrengti sandėliukai ir automobilių stovėjimo aikštelė, iš kurios į namus gyventojai gali patekti liftu ar laiptais,” – privalumus vardija EIKA plėtros direktorius Martynas Žibūda.

  Vienas didžiausių projekto „Domino namai” privalumų – itin ekonomiškas ir efektyvus šildymas. Šiuose B energinės klasės namuose vidutinė šildymo kaina neviršija 0,29 euro centų kvadratiniam metrui. Komplekse įrengta autonominė dujinė katilinė, kuri gyventojams suteikia nepriklausomybę nuo šilumos tiekėjų, jie patys pagal savo poreikius gali pradėti ir baigti šildymo sezoną. Įrengta nuotolinė šilumos ir karšto vandens suvartojimo apskaita ne tik patogi, bet ir taupanti laiką.

  Šiuo metu nekilnojamojo turto bendrovė EIKA taip pat vysto projektus Bajoruose, Pilaitėje, Žalgirio ir Tuskulėnų gatvėse.

  Apie įmonių grupę „Eika“

  1992 m. įkurta bendrovė EIKA yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė beveik 4000 butų ir 320 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų EIKA daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „Eika namai Pilaitėje“. Šiuo metu vystomi nauji kvartalai Pilaitėje, Žirmūnuose, Bajoruose, Jeruzalėje, šiais metais planuojama pradėti statybas NT komplekse Gedimino pr.