• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ valdomam verslo centro projektui „Flow“ suteikta 28 mln. Eur Šiaulių banko paskola

  Šiaulių bankas pasirašė sutartį su „Eika“ akcininkais susijusia įmone UAB „Verslo investicijos“ dėl 28 mln. eurų finansavimo sostinės Konstitucijos pr. plėtojamam verslo centrui.

  Pagal aukščiausius tvarumo standartus vystomas komercinės paskirties pastatas rinkai pasiūlys 15 000 kvadratinių metrų ploto biuro patalpų. Projekto, orientuoto į sveiką darbo aplinką, statybos darbus tikimasi baigti 2023 metų trečią ketvirtį.

  Pasak „Eika“ Generalinio direktoriaus Domo Dargio, tai iki šiol didžiausias suteiktas finansavimas įmonės valdomų projektų istorijoje: „Šiaulių banko parodytas ypatingas pasitikėjimas „Eika“ įmonių grupe šiame globaliniame kontekste leidžia dar tvirčiau jaustis NT rinkoje ir užtikrintai įgyvendinti užsibrėžtus tikslus „Flow“ statybų aikštelėje. Džiaugiamės, kad suteikta paskola leis sklandžiai tęsti darbus, laiku įvykdyti įsipareigojimus partneriams ir jau ateinančiais metais pristatyti „BREEAM Outstanding New Construction“ tvarių pastatų sertifikatą atitinkančią biurų erdvę“, – pažymi jis.

  Šiaulių banko Vilniaus regiono verslo klientų direktoriaus Kęstučio Griniaus teigimu, „Eika“ plėtojamas verslo centras kurs vertę ne tik čia dirbantiems, tačiau ir miestą lankantiems svečiams.

  „Inovatyvūs ir tvarūs sprendimai visuomet sveikintini. Dar pavasarį pradėję vertinti šį projektą, įsikursiantį tokioje perspektyvioje sostinės vietoje, neabejojome, kad jis taps traukos centru ne tik vilniečiams, bet ir miesto svečiams. Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie projekto, kuriančio vertę visam miestui,“ – sakė Kęstutis Grinius, Šiaulių banko Vilniaus regiono verslo klientų direktorius.

  „Flow“ verslo centrą sudarys du – 15 ir 20 aukštų – sujungti pastatai, kurių pirmuosiuose aukštuose numatytos įvairios bendros erdvės ir paslaugos, skatinančios darbuotojų dienotvarkės subalansavimą: druskų kambarys su šviesos ir garso terapija, masažo kabinetas, Business Lounge erdvė su geriamojo vandens stotelėmis, sulčių bei sveikų užkandžių baru. Pastato 16 aukšte darbuotojai galės mėgautis 450 kvadratinių metrų ploto – didžiausia darbuotojams skirta terasa Vilniaus mieste, kurioje bus įrengtos poilsio bei jogos, mankštos zonos, atsivers senamiesčio panorama, kuria bus galima mėgautis visus metus.

  Automobilių bei elektromobilių parkavimui numatyti trys požeminiai aukštai. Pastato erdvėse bus įrengtos dviračių saugyklos, veiks dviračių remonto punktas, paspirtukų ir dviračių plovykla, bus įrengtos rūbinės ir dušai, įkrovimo lizdai elektrinėms transporto priemonėms. Pastatas suprojektuotas pagal A++ energinio naudingumo klasės standartą.

  Apie verslo centrą FLOW

  „Flow“ nurodo nuolatinį judėjimą, tėkmę. Tai būsena, kai iššūkis jungiasi su įgūdžiu, kai sutelkiamos mintys ir įtempiamas mąstymas, o tada judama aiškiu minčių, idėjų, darbų ir tikslų link. „Flow“ – tai nauja erdvė verslui, kuri skiria ypatingą dėmesį gerai darbuotojų savijautai tiek darbo metu, tiek poilsio akimirkomis, nes tik ramios ir koncentruotos mintys veda tikslingų ir sėkmingų rezultatų link.

  Projekto architektai – „Architektūros kūrybinė grupė“ su vedančiuoju architektu Remigijumi Bimba.