• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ valdys naują projektą Vilniaus senamiestyje
  Nekilnojamojo turto plėtotoja „Eika“ oficialiai pradeda naujo projekto „Tilto-12“ valdymą sutarties su SEB grupės įmone „Litectus“ pagrindu. Tai pirmoji Lietuvoje projekto valdymo sutartis, sudaryta tarp nekilnojamojo turto plėtros įmonės ir bankui priklausančios turto valdymo bendrovės. Pasirašiusi sutartį, „Eika“ artimiausiu metu pradės rekonstruoti XIX a. pab. – XX a. pr. senovinio eklektikos stiliaus pastatą istoriniame Vilniaus senamiestyje, Tilto gatvėje.
   
  Įmonė „Eika“ vykdys projekto „Tilto-12“  statybos darbus, koordinuos projektavimą ir kartu vykdys apartamentų pardavimus. Rekonstruojant pastatą, bus išsaugotos autentiškos arkos ir skliautai, aukštos lubos ir kiti senoviniai elementai. Keturių aukštų pastate suprojektuoti 33 išskirtiniai apartamentai su terasomis bei erdviais balkonais, kurie orientuoti į uždarą vidinį kiemą atokiau nuo gatvės šurmulio. Planuojama, kad naujakuriai „Tilto-12“ galės įsikurti jau šių metų pabaigoje.
   
  „Tai pirmasis tokio tipo sandoris, kurį sudarėme itin atidžiai įvertinę projekto potencialą ir pasirinkto projekto valdytojo patikimumą. Įmonę „Eika“ pasirinkome dėl ilgametės patirties nekilnojamojo turto rinkoje, neabejodami jų kompetencija“, – teigia Edvinas Malevskis, UAB „Litectus“ generalinis direktorius.
   
   
   
   
   
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovacijos patirtį.
  Apie „Litectus“
  UAB „Litectus“ yra tarptautinės SEB grupės įsteigta ir valdoma bendrovė, daugelyje sričių bendradarbiaujanti su Lietuvoje veikiančia SEB banko grupe, tačiau savo turto portfelį valdanti savarankiškai. Šį turtą sudaro gyvenamasis ir komercinis nekilnojamasis turtas, nebaigtos statybos projektai ir įvairios paskirties žemės sklypai.
   
  Daugiau informacijos:
  Vitalija Ročė
  Rinkodaros ir komunikacijos vadovė
  Tel. +370 5 2553 324
  Mob. +370 698 56273
  El. p. vitalija@eika.lt
  www.eika.lt
  www.tilto-12.lt