• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ verslo centras į 2022 m. žengė su nuline vakansija, biurai įmonėms – vis dar reikalingi

  „Eika“ įmonių grupės pastatytame ir administruojamame biurų pastate veiklą sėkmingai tęsia ir biuro patalpų plotą 546 kv. m. didina saugių apmokėjimo sprendimų programinės įrangos kūrimo ir klientų aptarnavimo centras „Shift4 Payments Lithuania“, o naujų nuomininkų gretas papildo dar dvi gerai žinomos įmonės – „ACME Grupė“ bei „Brinks“. Jų bendras nuomojamas plotas sudaro beveik 600 kv. m. patalpų.  

  „Nors „Eika“ verslo centras pastatytas gana seniai, galime drąsiai konkuruoti su šiomis dienomis naujai pristatomomis verslo erdvėmis. 2019 m. verslo centrui suteiktas BREEAM tvarių pastatų sertifikatas su „Very Good“ (liet. labai geras) įvertinimu. „Eika“ verslo centrui prireikė nedaug patobulinimų sertifikatui gauti – buvo įrengta dvylika inkilų ant stogo bei papildomi apželdinimo plotai, sumažintas vandens suvartojimas, neekonomiški šviestuvai pakeisti į LED tipo, atliktas dirbtinio apšvietimo darbo vietose vertinimas ir tobulinimas, patobulintos ir atnaujintos pastato apsaugos sistemos, atliktas potvynio rizikos vertinimas bei parengtas žmonių evakuacijos planas ekstremalių situacijų metu. Tokio sertifikato turėjimas šiuolaikinėje rinkoje pabrėžia pastato vertę ir tai įvertina prie verslo centro nuomininkų gretų prisijungiantys vis įvairesnio profilio verslai“, – dalinasi „Eika“ turto valdymo departamento direktorius Giedrius Brūzgė.

  Augant įmonei atsiranda poreikis erdvesnėms patalpoms

  Pasak „Shift4 Payments Lithuania“ vadovo Tado Vizgirdos, sparčiai augant darbuotojų skaičiui, biuras taip pat privalo augti.

  „Saugių apmokėjimo sprendimų programinės įrangos kūrimo ir klientų aptarnavimo centras „Shift4 Payments Lithuania“ veiklą mūsų šalyje pradėjo 2017 m. Komanda sparčiai auga kasmet, todėl biuro patalpų plėtra – nuolatinis mūsų poreikis. Kiekvienais metais prie kompanijos valdomų biuro patalpų prijungiame bent po vieną verslo šio centro aukštą. Šiuo metu atliekame paskutiniuosius dar vieno aukšto įrengimo darbus. Kovo pabaigoje per keturis pastato aukštus, beveik 2 200 kv. m. plote, bus pilnai įrengtos 274 darbo vietos Lietuvoje dirbantiems JAV lyderės specialistams. Naujausiose „Shift4 Payments Lithuania“ biuro patalpose numatomas ir vienas didžiausių „test lab‘ų“ šalyje. Taip pat ergonomiškos, moderniai įrengtos darbo vietos, laisvalaikio zonos“, – komentuoja T. Vizgirda.

  Norint, kad darbo vieta kuo labiau patenkintų čia dirbančiųjų poreikius, į biuro įrengimo procesą įtraukti visi įmonės darbuotojai.

  „Shift4 Payments Lithuania“ komanda aktyviai dalyvauja visuose biuro įrengimo procesuose: nuo patalpų planavimo iki interjero detalių pasirinkimo. Patys sukūrėme savo biurą, kuriame šiandien galime ne tik dirbti, bet ir sportuoti, organizuoti renginius, produktyviai dalyvauti įvairaus dydžio darbiniuose susitikimuose. Esame dėkingi pastato administratoriui už laisvę ir nuolatinį palaikymą biuro plėtros klausimais“, – dalinasi T. Vizgirda.

  Renkantis biurą – prioritetas lokacijai, infrastruktūrai bei draugiškai kaimynystei.

  „Mūsų biuras yra pačiame miesto centre, lengvai pasiekiamoje vietoje. Darbuotojai gali naudotis erdvia automobilių statymo aikštele, lengva atvykti ir miesto transportu, paspirtukais ar dviračiais. Kas keliauja iš toliau – puikus susisiekimas Geležinio vilko arterija. Be to, visada paprasta paaiškinti, kaip mus rasti ne tik vilniečiams, bet ir miesto svečiams. Kolegos aktyviai naudojasi ir aplink pastatą sukurta infrastruktūra: elektromobilių įkrovimo aikštele, šalia esančiomis kavinėmis bei restoranais, drabužių valymo centro paslaugomis, paštomatais, kam aktualu – ir maisto prekių parduotuve bei kitais taškais. Gedimino prospektas taip pat vos už kelių minučių pėsčiomis. Dar viena svarbi dedamoji – tai saugumas. Savo biuro patalpose bei aplink – jaučiamės saugiai: stebimos laiptinės, visą parą pastatas saugomas apsaugos darbuotojų komandos“, – teigia T. Vizgirda.

  Siekis sukurti patogią ir malonią darbo aplinką paragino persikelti į naują biurą, o pandemija – peržiūrėti išplanavimo sprendimus

  Pasak „ACME Grupės“ vadovo Sergej Artemiuk, postpandeminiame pasaulyje tenka prisitaikyti prie naujų darbo organizavimo modelių ir pakitusių įmonės poreikių.

  „Nors „ACME Grupės“ daugiau nei kelių šimtų darbuotojų pagrindinis biuras ir komanda yra Kaune, mūsų bendrovių grupė turi vis didėjančią komandos dalį ir biurą Vilniuje. Nuspręsta keisti biuro vietą sostinėje, nes dabartinis biuras nebeatliepia komandos narių poreikių. Pandemija padiktavo naujus reikalavimus darbui biure – jeigu anksčiau visiems buvo patogu dirbti bendrose erdvėse (angl. open space), turėti vos vieną kitą susitikimų kambarį, dabar yra didesnis poreikis atskirti darbo vietas“, – komentuoja S. Artemiuk.

  Naujojoje biuro erdvėje planuojama skirti daugiau dėmesio komfortui.

  „Net turint hibridinį darbo modelį, norime, kad kiekvienas kolega, esant poreikiui, visada turėtų galimybę dirbti biure. Todėl pasirinkome naujoje biuro vietoje sukurti daugiau individualias darbo vietas atskiroms komandoms ir didesnį skaičių atskirų susitikimų kambarių. Mūsų požiūriu, tai sukuria ne tik saugesnes, bet ir patogesnes darbo vietas, turint omenyje, kad vidutiniškai kiekvienas darbuotojas turi mažiausiai po 2-3 nuotolinius skambučius per dieną. Ruošdamiesi įsirengimui, modeliuojame tokias darbo vietas, kuriuose būtų gera dirbti kiekvienam, todėl naujajame biure taip pat bus įkurta ir atskira vieta ir poilsiui, komandos laikui kartu“, – teigia S. Artemiuk.

  Anot „ACME Grupės“ vadovo, bendrovės lūkesčius ir poreikius labiausiai atliepė „Eika“ verslo centro koncepcija „Verslo trikampyje“. Buvo ieškoma šiuolaikinius standartus atitinkančių patalpų, kurias suptų patogi infrastruktūra bei susisiekimas – tiek su aktualiomis vietomis sostinėje, tiek su pačiu Kaunu.

  Šiuo metu „ACME Grupės“ Vilniaus biuras įsikūręs verslo centre „135“ verslo centre.

  Naujiems projektams prireikė tinkamos erdvės darbui

  Naujausias „Eika“ verslo centro nuomininkas – „Brink’s Lithuania“ – pasaulinis grynųjų pinigų valdymo paslaugų lyderis. Įmonės vertybės orientuotos į saugumą – tiek savo darbuotojų, tiek klientų, taigi, norėdama užtikrinti savo darbuotojų gerovę, įmonė investuoja į naują, šiuolaikišką biurų erdvę. „Brink’s Lithuania“ įsikurs 170 kv. m. ploto patalpose. Tai pagerins profesionalios darbuotojų komandos darbo sąlygas ir suteiks galimybes dirbti dar efektyviau bei sėkmingai augti.

  „Eika“ verslo centras įsikūręs „Verslo trikampyje“, Vilniaus centre (A. Goštauto g. 40 A,B, C). Kompleksas yra itin kompaktiškas ir racionalus. Šį A klasės komercinės paskirties objektą sudaro modernūs 12 aukštų „dvyniai“ su jungiamuoju 2 aukštų korpusu, kurių bendras plotas siekia daugiau nei 15.000 kv. m. Pastatų komunikacinės bei aptarnavimo sistemos yra sutelktos į glaudžią vertikalią šerdį, dėl to verslo centras gali pasiūlyti aiškias, patogias ir universalias nuomojamų patalpų erdves, atsiveriančias į žalią Neries vingio panoramą. Verslo partnerių kaimynystė, komfortiškos darbo sąlygos ir architektūrinės aplinkos kokybė visam „Verslo trikampiui“ suteikia prestižinio kvartalo statusą.