Apie projektą

Daugiau nei 15.000 kv. m. bendro ploto turintis aukščiausio lygio verslo klasės biurų kompleksas Verslo trikampyje Goštauto g., kurį sudaro modernūs 12 aukštų „dvyniai“ su jungiamuoju 2 aukštų korpusu.

EIKA verslo centro komplekse rasite verslui pritaikytą aplinką. Verslo trikampyje įsikūrusios žinomos Lietuvos ir užsienio kompanijos, netoliese įsikūrusios valstybinės institucijos, prekybos centrai, viešbučiai, restoranai, kelionių agentūros ir kt., todėl bendradarbiavimo neribos dideli atstumai.

Bendras vieno pastato aukšto plotas apie 600 kv. m. Pastato komunikacinės bei aptarnavimo sistemos yra sutelktos į glaudžią vertikalią šerdį, o aplink ją suplanuota aiški, patogi ir universali nuomojamų patalpų erdvė, atsiverianti į žalią Neries vingio panoramą. Kiekvieno aukšto plano funkcinė sandara laisvai formuojama pagal kliento poreikius. Komplekse įrengta erdvi ir patogi daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė, talpinanti per 600 automobilių. Klientų patogumui nuomojama 60 vietų konferencijų salė su pilna konferencijoms skirta įranga (projektoriaus ekranas, projektorius, bevielis internetas, rašymo lenta ir kt). Nuomojantis konferencijų salę ilgesniam laikui yra galimybė užsakyti užkandžius, gėrimus bei karštus patiekalus.

Kompleksas yra itin kompaktiškas ir racionalus. Verslo klientams jis patrauklus dėl savo padėties mieste ir galimybės lengvai susisiekti su miesto centre esančiomis įstaigomis, o verslo partnerių kaimynystė, komfortiškos darbo sąlygos ir architektūrinės aplinkos kokybė visam Verslo trikampiui suteikia prestižinio kvartalo statusą.

Privalumai

Verslo aplinka

Verslo įmonių ir paslaugų sektoriaus koncentracija.

Vieta ir susisiekimas

Lokacinė vieta miesto centre - patogus susisiekimas ir privažiavimas.

Patogumas

Lankstus ir funkcionalus patalpų išdėstymas.

Kokybė

Kompiuterizuota pastatų vėdinimo, šaldymo ir šildymo sistema, su galimybe natūraliai vėdinti patalpas - atidaromi langai.

Unikalus kraštovaizdis

Įspūdingi Neries bei Vilniaus senamiesčio vaizdai pro biurų langus.

JASINSKIO 2
Sandėliavimo ir biuro patalpos ROD5
FLOW
Vilniaus industrinis parkas (VIP)
LIVE SQUARE
Investicinis projektas Savanorių pr. 203
Prekybos centras ,,Smiltė” Klaipėdoje
Logistikos centras Meistrų g. 8A
Komercinės patalpos Savanorių pr. 193
Baltijos verslo centras Klaipėdoje
Prekybos centras PUPA
EIKA verslo centras