• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ verslo centrui „Live Square“ suteiktas aukščiausias „BREEAM Outstanding“ sertifikatas

  UAB „Eika“ 2019 m. pastatytam biurų pastatui suteiktas „BREEAM Outstanding“ (liet. išskirtinis) sertifikatas. Tai – pats aukščiausias įvertinimas pagal tarptautinį tvarių pastatų standartą BREEAM (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method).   

  Gedimino prospekte, Vilniuje, esantis verslo centras 2020 m. buvo vertintas „BREEAM In Use“ kategorijoje ir gavo „Excellent“ (liet. puikus) įvertinimą. Siekiant, kad „Live Square“ atlieptų „Eika“ įmonių grupės tvarumo strategiją, buvo peržiūrėti verslo centre jau įgyvendinti sprendimai ir užsibrėžta pasiekti dar aukštesnį įvertinimą tvarumo srityje.

  „Siekiant, kad biurų pastatas atitiktų aukščiausią įvertinimą, peržiūrėtos pastato inžinerinės sistemos, subalansuotas įrenginių veikimas, taip pat dar labiau sumažintas suvartojamo vandens kiekis, atlikti apšvietimo matavimai. Verslo centre naujai įrengta vandens nuotekų sistema, patalpose sumontuoti Co2 davikliai, kurie leidžia stebėti patalpų oro mikroklimato ir Co2 parametrus bei valdyti juos pagal poreikį“, – teigia Julius Trepkevičius, „Eika“ komercinių objektų vadovas.

  Tarptautiniu darnaus pastato sertifikatu „BREEAM Outstanding“ šiuo metu Lietuvoje įvertinti tik 6 verslo centrai.

  „Live Square“ – Vilniaus centro erdvė, kuri organiškai sujungianti biurus, parduotuves, gyvenamuosius namus ir turistinius objektus. Tai vieta, kur pulsuoja gyvybė ir novatoriškumas, verda šiuolaikinių miestiečių gyvenimas ir kultūra. Ši erdvė prikelia apsnūdusią Gedimino prospekto dalį ir atveria ją aktyviam gyvenimui, darbui ir buvimui – čia ir dabar. „Live Square“ buria dinamišką ir kultūringą bendruomenę, įkvepia investuoti į žinias, idėjas ir žmones.