• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • EIKA žengia dar giliau į virtualią realybę – virtualizuotas visas devynių aukštų namas Karaliaučiaus kvartalo projekte

  EIKA šių metų vasario mėnesį rinkai pasiūliusi technologinę naujovę – virtualizuotus butus, žengia dar vieną žingsnį į virtualią realybę – „Super namai“ parodoje balandžio 20-23 d. d. pristato virtualizuotą visą devynių aukštų namą šiuo metu tik pradėtame statyti „EIKA namai Pilaitėje“ Karaliaučiaus kvartalo projekte.

  Iš viso į virtualią realybę (VR) perkelti 64 butai esantys minėtame name. Pasak EIKA plėtros direktoriaus Martyno Žibūdos. Kiekvieną butą galima apžiūrėti be baldų pajuntant erdves, taip pat kiekvienas butas pateikiamas ir pilnai įrengtas su baldais ir įranga. „Virtualioje realybėje pateiktas interjero projektas yra suprojektuotas taip, kad klientui jį išsirinkus, jam galėsime įrengti lygiai tokį patį, kaip jis matys virtualioje realybėje,“ – pasakoja M. Žibūda.

  Virtualios realybės projekto pradžioje EIKA pateikė kelis virtualizuotus butus iš įvairių vystomų projektų – „Bajorų alėjos“, „Namų pynės“, „Žalgiris 135“ ir „Karaliaučiaus kvartalas“. „Su šiuo pilnai virtualizuotu namu būsto pirkėjams pasiūlysime ne tik įvertinti interjero galimybes, bet ir apžiūrėti namą iš išorės bei namų išdėstymą sklype, patikrinti visus butus kiekviename aukšte, taip išsirenkant butą tiek pagal norimą išplanavimą, tiek pagal aukštą,“ – virtualios realybės NT sektoriuje galimybes įvardina EIKA atstovas.

  Virtuali realybė unikali tuo, jog sukuria dirbtinį vaizdą, kuris savo parametrais ir dydžiu yra identiškas tikram vaizdui. Nusikėlęs į virtualų butą, būsimas naujakurys gali įvertinti ne tik būsto interjerą, tačiau ir žengti į buto balkoną ir apžiūrėti iš jo atsiveriantį vaizdą – identišką tikrajam. Virtuali realybė greitai kardinaliai pakeis būsto pasirinkimo procesą. Žmonėms nebereikės tikrinti nekilnojamojo turto skelbimų portalų ar važinėti po skirtingas miesto vietas ieškant tinkamo buto. Pakaks užsidėti akinius ir leistis į butų, kurie dar nėra pradėti statyti, apžiūrą.

  Pasak Viliaus Juknevičiaus, VR kūrėjo ir įmonės Id3d savininko, su kuriuo EIKA bendradarbiauja plėtodama VR galimybes NT rinkoje, nekilnojamojo turto objektų virtualizacija atskleidžia vis didesnes galimybes, kiekvienas naujas projektas veda į naujesnius atradimus, funkcijas ir VR panaudojimą. „Po šio EIKA pilnai virtualizuoto namo galima žengti toliau virtualizuojant visą kvartalą, kur žmogus galės pajausti ir pasivaikščioti po būsimą aplinką bei landšaftą“, – pasakoja V. Juknevičius.

  Po parodos „Super namai“ nuo balandžio 24 d. virtualizuotą Karaliaučiaus projekto namą ir kitų projektų virtualizuotus butus bus galima apžiūrėti EIKA biure Goštauto 40 a. Nuo balandžio pradžios EIKA virtualizuotus butus galima apžiūrėti ir „VR Cafe“ įsikūrusioje GO9 prekybos centre.

  Apie įmonių grupę „Eika“

  1992 m. įkurta bendrovė EIKA yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė beveik 4000 butų ir 320 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų EIKA daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „Eika namai Pilaitėje“. Šiuo metu vystomi nauji kvartalai Pilaitėje, Žirmūnuose, Bajoruose, Jeruzalėje, šiais metais planuojama pradėti statybas NT komplekse Gedimino pr.