• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eikos“ naujakuriams įkurtuvės Pilaitėje
  Saulėtą šeštadienio, birželio 16 d., popietę „Eika“ pakvietė Pilaitės naujakurius į bendrą įkurtuvių šventę. Vidiniame, neseniai pastatytų, namų kieme susirinko būrys naujųjų Pilaitės gyventojų, kurie pažindinosi su kaimynais bei dalijosi įkurtuvių savo naujuose namuose įspūdžiais.
   
  Įkurtuvių metu „Eika“ darbuotojai bendravo su gyventojais, domėjosi kaip jie jaučiasi naujuose namuose. „Eika“ naujakurius vaišino šašlykais, kuriuos kepė čia pat vidiniame namų kieme. Naujakuriai pakviesti į bendrą šventę taip pat atėjo nešini vaišėmis: namie keptomis bandelėmis, arbūzais ir saldainiais. Vaikai visą pusdienį smagiai šokinėjo ant batuto, prie kurio visą diena driekėsi nemaža eilė norinčių pašokinėti. Gyventojai džiugiai priėmė kvietimą sodinti ekologišką daržą, kurį kartu prižiūrėdami galės džiaugtis derliumi. „Norime, kad įkurtuvės taptų nauja gražia Pilaitės tradicija. Tikimės, kad ši šventė paskatino naujakurius bendrauti tarpusavyje ir kurti draugišką bendruomenę.“ – sakė „Eika“ rinkodaros vadovė Vitalija Ročė.
   
  Įkurtuvėse dalyvavo „Eika“ įmonės atstovai, taip pat Pilaitės aktyvistai: „žaliųjų“ narė Virginija, kūrybinių dirbtuvių „Beepart“ atstovas Andrius Ciplijauskas, kuris pasakojo apie kultūrinę veiklą Pilaitėje.
   
  Nuotraukos iš įkurtuvių Pilaitėje