• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eikos statyba” užbaigė daugiafunkcinio komplekso „North Star” statybas
  UAB Eikos statyba sėkmingai užbaigė daugiafunkcinio komplekso Vilniaus Verkių ir Ulonų gatvėse statybas.
   
  Didžiausią kada nors vykdytą, 37,5 tūkstančio kvadratinių metrų ploto, projektą generalinio rangovo komanda įgyvendino per 13 mėnesių, o nuo 2009 metų balandžio vykdė vidaus apdailos darbus. Šiuo metu visas kompleksas jau išnuomotas, administracinėje jo dalyje dirba įmonės, o namo gyventojų laukiama artimiausiu metu.
   
  UAB  „Eikos statyba“ „Northstar“ statybos projektą įgyvendino nuo 2008 m. sausio. Bendrovė generaliniu rangovu pasirinkta viešojo konkurso būdu ir su projekto vystytojais pasirašė per 87 milijonų litų siekiantį kontraktą. Statytojai atliko ne tik bendrastatybinius darbus, bet ir vidaus bei išorės apdailos, fasadų ir  vidaus inžinerijos įrengimo, pastato puošimo natūraliu akmeniu, 8 liftų ir kitu šiuolaikinių inžinerinių sistemų montavimo ir aplinkos tvarkymo darbus.
   
  Pasak „Eikos statyba“ projektų vadovo Rolando Vasiliausko, nepaisant to, jog tai buvo didžiausias pagal statybos apimtis projektas per pastaruosius metus, darbai vyko ypač sklandžiai, visos statybos baigtos pagal planuose numatytus terminus.  
   
  „Kompleksas pastatytas per gana trumpą laiką. Nors tai didelės atsakomybės reikalaujantis projektas, su didesniais sunkumais nesusidūrėme, nes dirbo patyrusi, kvalifikuotų specialistų komanda. Todėl visas užduotis atlikome kokybiškai, pasiekėme  puikių rezultatų, o naujasis statinys iš tiesų papuošė miestą“, – sako R. Vasiliauskas.
   
  Apie projektą
  „North Star“ – Vilniaus Verkių, Ulonų ir Apkasų gatvėse esantis daugiafunkcinis administracinis pastatas su gyvenamosiomis patalpomis. Biurų pastatą su komercinėmis patalpomis ir septynių aukštų gyvenamąjį namą vienija bendras lakoniškas novatoriškas architektūrinis stilius. Bendras pastato plotas – 37.550 m2.
   
  Apie UAB Eikos statybą
  „Eikos statyba“ – viena pajėgiausių Lietuvos statybos kompanijų, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovavimo patirtį. Bendrovė priklauso „Eikos“ įmonių grupei, kurią sudaro UAB „Eika“ , UAB „Eikos statyba“ , UAB „Inžinerinės idėjos“ .
  UAB „Eikos statyba“ teikia platų paslaugų paketą nuo dalinių apdailos darbų iki generalinio rangovo funkcijų. Teikiamų paslaugų pakete – bendrastatybiniai darbai, pastatų inžinerinės sistemos, lauko inžineriniai tinklai, fasadų šiltinimas, grindų betonavimas, elektros instaliacija ir kitų prietaisų įrengimas, inžinerinių tinklų montavimo darbai, aplinkos tvarkymo darbai ir kitos paslaugos. Tarp pagrindinių įmonės statomų objektų yra individualūs, sublokuoti ir daugiabučiai gyvenamieji namai, komercinės ir administracinės patalpos, prekybos centrai, autocentrai, degalinės, ambasados ir kt.
   
  Kontaktinis asmuo:
  Rytis Ivanauskas
  UAB Eikos statyba direktorius
  Tel. +370 5 216 73 44

  Faks. +370 5 216 72 73
  El. p.
  info@eikosstatyba.lt