• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eikos statyba“ užbaigė naujos IKI parduotuvės ir biuro Pilaitėje statybas

  Rugpjūčio 31 d.  Pilaitės pr. 42, duris atvėrė naujausia IKI parduotuvė Lietuvoje, kurioje pristatyta ir naujo formato kavinė ,,IKI bistro”. Virš jos esančiuose aukštuose, naujame biure rugsėjo pradžioje įsikurs ir įmonės administracijos darbuotojai. Investicijos į trijų aukštų 5 850 kv. m ploto pastatą siekia 10 mln. eurų.

  Naujojo administracijos pastato statybos darbus gen. rangovas UAB ,,Eikos statyba”  pradėjo 2021 m. liepos mėn. Darbai buvo atlikti laiku ir iš viso truko 13 mėn.  ,,Kiekvienas projektas turi savų iššūkių ir išskirtinumų. Šis buvo įdomus savo architektūriniais ir interjero sprendimais, džiugu, kad projekte daug žalumos. Išskirtinė ir parduotuvės stogo konstrukcija, kitaip nei kitų parduotuvių stogai, ji sudaryta  iš 18 metrų tarpatramio dvišlaičių gelžbetoninių sijų, o ne profiliuoto plieno pakloto‘‘,- pasakoja ,,Eikos statybos‘‘ vadovas A. Čebanauskas

  Pastatas atitinka  A++ energinės klasės reikalavimus, projekte daug dėmesio skiriama žaliosioms erdvėms – išsaugoti sklype buvę medžiai, sodinami ir nauji, formuojamos gyvatvorės, kiti želdynai.  Įrengta automobilių stovėjimo aikštelė su 179 vietomis. Objektas pateiktas BREEAM tarptautiniam tvarumo sertifikatui gauti.

  UŽSAKOVAS: UAB ,,Palink“

  GENERALINIS RANGOVAS: UAB „Eikos statyba“

  ARCHITEKTAI:   UAB „City Projects“

  STATYBOS DARBŲ PRADŽIA: 2021 m. liepa

  STATYBOS DARBŲ PABAIGA: 2023 m. kovas

  STATINIO PLOTAS:  5850 m2

  PASTATO AUKŠTŲ SKAIČIUS: 3 aukštų

  ENERGINĖ KLASĖ:  A++

  INVESTICIJOS: 10  mln. Eurų