• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Euromoney“ trečią kartą pripažino „Eiką“ geriausia NT plėtros įmone Lietuvoje
  Tarptautinis kapitalo ir finansų rinkų leidinys „Euromoney“ 2010 metų tarptautiniuose nekilnojamojo turto (NT) apdovanojimuose „Eiką“ pripažino geriausia NT plėtros bei gyvenamojo būsto plėtros įmone Lietuvoje.
   
  „Trečią kartą tampame geriausia Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros įmone. Manau tai tik patvirtina, kad judame teisinga kryptimi vystydami savo projektus. Šis apdovanojimas yra ne tik pripažinimas, bet ir įpareigojimas tęsti kokybiškų ilgaamžių projektų vystymo tradicijas“, – sakė UAB „Eika“ plėtros direktorius Domas Dargis.
   
  Prestižiniais apdovanojimais laikomi „Euromoney“ skiriami apibendrinus tarptautinių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių, konsultacinių bendrovių, finansų institucijų ir investuotojų nuomonę. Londone leidžiamas žurnalas nekilnojamojo turto įmonių vertinimo apklausą surengė šeštą kartą. Organizatorių teigimu, šiemet dėl geriausios NT plėtros įmonės vardo varžėsi rekordinis dalyvių skaičius.
   
  „Net ir sunkmečio sąlygomis dirbome intensyviai – pastatėme gyvenamuosius namus „Vivulskio namai“, „Parko rezidencija“, tęsėme gyvenvietės Pilaitėje, „Santariškių namų“, pelniusių geriausio 2009 metų gyvenamosios statybos projekto Lietuvoje apdovanojimą, plėtrą. Džiugu, kad mūsų darbai įvertinti ne tik vietiniuose, bet ir tarptautiniuose rinkimuose“, – teigia D. Dargis.
   
  „Euromoney“ vertinimu, geriausia Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros įmone UAB „Eika“ buvo pripažinta ir 2008 bei 2007 metais.
   
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto vystymo ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovavimo patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros specialistai. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti kokybės ir aplinkosaugos standartai ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004.
   
  Daugiau informacijos:
   
  Domas Dargis
  Plėtros direktorius
  Tel. +370 5 2514 253
  Faks. +370 5 2514 256
  El. p. domas@eika.lt
  www.eika.lt