• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Gamtos švarinimo akcija „DAROM10“ sulaukė pasisekimo
  Šeštadienį UAB „Eika“ darbuotojai dalyvavo „Darom10“ akcijoje ir tvarkė Naujosios Pilaitės ir Santariškių gyvenamuosius kvartalus. Gamtos švarinimo akcijos metu buvo tvarkomi šalia gyvenviečių esantys miškeliai, bendros teritorijos. UAB „Eika“ darbuotojai džiaugiasi smagia akcija, kurios dėka žmonės neliko abejingi juos supančiai aplinkai ir aktyviai įsitraukė į projektą.
   
  UAB „Eika“ jau antri metai dalyvauja tvarkymo akcijoje. „Šiais metais džiugina faktas, jog šiukšlių mūsų tvarkytose teritorijose Naujoje Pilaitėje ir Santariškėse buvo rasta daug mažiau nei pernai. Norisi tikėti, kad po keletos metų „Darom“ akcijos metu išeisime ne tvarkytis, o pasigrožėti gamta.“ – teigia UAB „Eika“ rinkodaros vadovė Vitalija Rutkauskaitė.
   
  Tvarkiusius Naujosios Pilaitės aplinką UAB „Eika“, kaip ir praėjusiais metais, po talkos pakvietė į prekybos centre „Pupa“ esantį restoraną „Forto dvaras“ pasivaišinti cepelinais, o Santariškių talkininkai susirinko į pikniką. Tai buvo puiki proga pasidžiaugti sutvarkyta aplinka, pabendrauti, susipažinti su naujakuriais kaimynais ir turiningai praleisti šeštadienio popietę.
   
   
   
  Daugiau informacijos:
  Vitalija Rutkauskaitė
  Rinkodaros vadovė
  Tel. +370 5 2553 324
  Faks. +370 5 2514 256
  El. paštas: vitalija@eika.lt
  www.eika.lt