• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Gyventojai išvadavo Pilaitę nuo šiukšlių
  Daugiau nei šimtas naujosios Pilaitės gyventojų praėjusį šeštadienį savanoriškai ėmėsi tvarkyti ir gražinti savo gyvenamąjį rajoną. Pilaitiškių pakviesti prisijungti prie socialinės akcijos „Darom 2009“ įmonių grupės „Eika“ atstovai teigia, nesitikėję tokio gyventojų aktyvumo – rajono laukus ir kiemus tvarkė, aplinką gražino itin darbingai nusiteikę naujakuriai, jaunos šeimos su vaikais ir kiti iniciatyvūs gyventojai. Po darbų talkininkai, kaip ir priklauso, buvo vaišinami sočiais pietumis restorane. 
   
  Talkos metu gyventojai ir eikiečiai kelias valandas kuopė savo kiemus, Pilaitės laukus, neapgyvendintus sklypus, teritoriją prie miško, prekybos centro „Pupa“. „Pilaitės rajonas vertinamas dėl gamtos apsupties – gyvenvietę juosia miškai, čia tyvuliuoja trys ežerai, teka upelis, yra puikių vietų pasivaikščiojimams su šeima. Deja, kaip ir visur, laikui bėgant čia prisikaupė kalnai šiukšlių. Ko tik neradome – padangų, baldų ir net senų paltų“, – stebėjosi bendrovės „Eika“ atstovai, kartu su gyventojais pririnkę keliasdešimt maišų šiukšlių.
   
  Pasak bendrovės „Eika” Komercinių projektų skyriaus vadovės Viktorijos Venclovaitės, organizatoriai net nesitikėjo, kad į talką susirinks tiek žmonių – gyventojai vedėsi savo šeimas, kaimynus, draugus. „Labai džiaugiamės, kad mūsų pastatytoje gyvenvietėje įsikūrusi draugiška ir aktyvi bendruomenė, kuriai rūpi puoselėti savo rajoną. Įsitikinome, kad čia gyvena žmonės, neabejingi gamtai, ekologijai ir aplinkai, kurioje gyvena“, – sako ji.
  Aplinką sutvarkę ir išgražinę pilaitiškiai buvo apdalinti kuponais, su kuriais po talkos vaišinosi cepelinais restorane „Forto dvaras“. Sočių pietų metu gyventojai atsipūtė, pasidalino įspūdžiais ir smagiai bendravo. Tuo tarpu bendrovės „Eika“ atstovai, susėdę prie vieno stalo su gyventojais ir vienos iš bendrijų pirmininku, išklausė gyventojų lūkesčius, aptarė ateities planus ir iniciatyvas.
   
  Įmonių grupė „Eika“ nuolat buria Pilaitės rajono naujakurių bendruomenę įvairiomis kultūrinėmis ir socialinėmis iniciatyvomis. „Būdami viena didžiausių šalies nekilnojamojo turto vystymo ir statybos įmonių grupių, nuolat vykdydami gyvenviečių plėtrą, negalime likti abejingi ir socialinėms iniciatyvoms. Mūsų tikslas – auginti gražų, švarų ir darnų miestą. Todėl nuolat siekiame aukščiausių verslo etikos standartų – skatiname žmones kartu kurti gyvenamąją aplinką, imtis socialiai atsakingų veiksmų, patys rodome pavyzdį“, – sako V. Venclovaitė. Anot jos, aplinkos tvarkymas ir gražinimas – puiki proga susiburti, susipažinti ir pabendrauti. Juk aplinką, kurioje gyvena, kuria patys žmonės, bendraudami, gražindami ją ir ilsėdamiesi.
   
  Apie įmonių grupę „Eika“:
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto vystymo ir statybos įmonių gupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovavimo patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros įmonė. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti kokybės ir aplinkosaugos standartai ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004.
   
  Daugiau informacijos:
  Viktorija Venclovaitė
  Komercinių projektų skyriaus vadovė
  Tel.   +370 5 2553 324  
  Faks.
  +370 5 2514 256
  El. paštas:
  v.venclovaite@eika.lt
  www.eika.lt