• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ pirmojo gimtadienio nuotaikos

  Liepos 5 d. „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ viešbutis mini pirmąjį savo gimtadienį. Šie veiklos metai „Live Square“ komplekse, Gedimino prospekte įsikūrusiam pirmajam šio tinklo viešbučiui Lietuvoje, buvo įvairiapusiški: 2019 metus užbaigėme viršydami užsibrėžtus tikslus, užkopėme į garbingą ketvirtą vietą tarp geriausių viešbučių Vilniuje pagal „TripAdvisor“ bendruomenės vertinimus, bei patekome į geriausių dešimtuką „Hilton Garden Inn“ prekės ženklo kategorijoje.  2020 m. keliami tikslai buvo dar ambicingesni ir metų pradžioje, sausio ir vasario mėnesiais, viešbutis pirmavo pagal pajamas vienam kambariui konkurentų tarpe savo kategorijoje. Birželio  mėn. duris vėl atvėrusiame viešbutyje svečius pasitikome su padidinto saugumo programa „Hilton CleanStay“, kuri užtikrina naujus higienos/švaros standartus tiek svečiams, tiek darbuotojams.

  Remiantis statistiniais duomenimis 2019 viešbutis apgyvendino beveik 31 tūkstantį svečių, dar 26 tūkstančiai apsilankė mūsų konferencijų centre ir restorane.  Apgyvendinimo duomenys atskleidė, kad pirmauja kaimyninės šalys: Rusija, Baltarusija, Lenkija, Latvija, Estija, Ukraina, taip pat sulaukėme nemažai svečių iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Vokietijos, Jungtinių Arabų Emiratų, Izraelio, Skandinavijos šalių. Viso 2019 metais per II-ąjį pusmetį pardavėme 20690 nakvynių.

  Paminėję savo pirmąsias veiklos metines, nuo rugpjūčio 1 d. „Hilton Garden Inn“ savo erdvėse renginių organizatorius pasitiks visiškai nauju požiūriu į konferencijų ir renginių koncepciją ne tik dėl švaros ir naujų saugumo priemonių. „Delicious Directions“ – paremta keturiomis pasaulio kryptimis – Šiaure, Rytais, Pietumis ir Vakarais. Kiekviena tų krypčių simbolizuoja skirtingas šalis ir kultūras, o maistas, kaip žinia, vaidina labai didelį vaidmenį bet kurioje kultūroje.

  Šiaurė – Šiaurės šalių maistas. Sezoninis, gaivus ir paprastas.

  Pietūs – Pietinių šalių maistas, pilnas skonio ir spalvų.

  Vakarai – vakarietiškas, dažniausiai amerikietiškas, maistas. Atspindi „greito“ maisto kultūrą.

  Rytai – Azijos ir Vidurio Rytų maistas. Egzotiškas ir aštrus.

  Jums nereikės lėktuvo bilieto, skirtingas tradicijas perteiksime jūsų renginio metu. Taigi, užsisekite saugos diržus ir mėgaukitės!