• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Įmonių grupė „Eika“ užbaigė daugiau nei dešimtmetį plėtotą projektą „Santariškių namai“
  Įmonių grupė „Eika“ užbaigė nuo 2005 metų plėtotą projektą „Santariškių namai“. Ne vieną apdovanojimą Lietuvoje pelniusio ir geriausiu Baltijos šalyse gyvenamosios statybos kategorijoje pripažinto projekto „Santariškių namai“ paskutinis daugiabutis „Ąžuolas“ valstybinės komisijos pripažintas tinkamu naudoti.
   
  Mažaaukščiame name „Ąžuolas“ pirkėjai turėjo galimybę įsigyti įvairaus išplanavimo 1-4 kambarių butus su balkonais ar jaukiomis terasomis ant stogo. Namas išsiskyrė tuo, jog pirmajame pastato aukšte buvo suprojektuotos komercinės patalpos įvairiems verslams. Gyventojų ir nuomininkų patogumui po pastatu buvo įrengta požeminė stovėjimo aikštelė.
   
  „Eika“ viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo statyti mažaaukščius daugiabučius namus, kurie formavo „Santariškių namų“ gyvenvietę. Projektas „Santariškių namai“ išsiskyrė naudotais technologiniais sprendimais, apimtimi, kokybe, kruopščiai prižiūrima aplinka, poilsio ir aktyvaus laisvalaikio erdvėmis, unikalia vieta šalia Verkių regioninio parko ir aktyvia, tradicijas puoselėjančia bendruomene. Sukauptą gerąją „Santariškių namų“ patirtį įmonė perkelia į Bajorų mikrorajone vystomą trijų etapų projektą „Bajorų alėjos“. Tikimės, jog tai bus savotiškas „Santariškių namų“ tęsinys“, – teigia UAB „Eika“ Plėtros direktorius Martynas Žibūda.
   
  Šiuo metu įmonė „Eika“ vysto projektus Šnipiškėse, Žirmūnuose, Bajoruose, Jeruzalėje, Pilaitėje, Naujamiestyje ir Senamiestyje.
   
   
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė daugiau nei 3750 butų ir 320 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. „Eika“ daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „Eika namai Pilaitėje“.
   
  Daugiau informacijos:
  Rinkodaros ir komunikacijos vadovė
  Raimonda Janušonytė
  Tel. +370 520 45809
  raimonda@eika.lt