• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Išskirtinė atvirų durų diena PILAITĖJE – lapkričio 28 d.
  „Eika“ kviečia lapkričio 28 d., šeštadienį nuo 10 iki 16 val. atvykti į atvirų durų dieną Pilaitėje. Jeigu ieškote kokybiško ir šilto būsto arba norite išbandyti protingų namų sistemą, laukiame Jūsų pardavimų biure, adresu Priegliaus g. 8, Vilniuje.
   
  Apsilankiusieji turės galimybę išsirinkti 1, 2 ir 3 kambarių butus jau pastatytuose C5 ir C6 namuose, taip pat sužinoti daugiau informacijos apie  dar statomus C7/1 ir C7/2 namus. Atvirų durų dienos metu lankytojams individualių programinių ir intelektinių inžinerinių sprendimų kūrimo bei projektų valdymo kompanijos UAB „Elsis TS“ atstovas pristatys protingų namų sistemą. Protingi namai – tai galimybė valdyti visas pastatuose esančias sistemas valdyti nuotoliniu būdu – telefonu, kompiuteriu ar planšete. Galėsite pabandyti įjungti šildymą ar kondicionierių nuotoliniu būdu, patikrinti, ar išjungėte reikiamus elektros prietaisus, ir išbandyti kitas funkcijas. Atvykite ir išsirinkite naujus namus!
   
  Atvirų durų dienoje taip pat dalyvaus „Eika“ pardavimo ir SEB banko atstovai, kurie lankytojus konsultuos būsto įsigijimo klausimais.
   
  Laukiame Jūsų pardavimų biure Priegliaus g. 8, Vilnius.
  Išankstinė registracija nebūtina.
   
   
  Daugiau informacijos:
  Vitalija Ročė
  Rinkodaros ir komunikacijos vadovė
  Tel. +370 698 56273
  Faksas +370 5 2514 256
  El. p. vitalija@eika.lt
   
  Daugiau informacijos apie parduodamus butus PILAITĖJE rasite čia >>>