• Titulinis
  • Grupės naujienos
  • Keičiasi UAB „Eika“ organizacinė struktūra

    Nuo šių metų birželio 1 d. UAB „Eika“ suformuojama nauja generalinio direktoriaus pavaduotojo pareigybė, į kurią paskirtas Martynas Žibūda iki šiol ėjęs Plėtros departamento direktoriaus pareigas. M. Žibūdos pareigas perima Tomas Žiaugra, Plėtros projektų vadovas.

    Žibūdos naujosios pareigos apims išskirtinai visų „Eika“ grupės valdomų nekilnojamo turto projektų plėtojimo sprendimus ir atsakomybę. Generalinio direktoriaus pavaduotojas rūpinsis investicijų į NT sprendimais bei viso NT produkto plėtojimo ciklo komandos formavimu, taip pat užtikrins NT projektų įgyvendinimo procesus, savalaikius terminus ir kokybę.

    Pasak Domo Dargio „Eika“ generalinio direktoriaus, tai yra nuoseklus pokytis įgyvendinant grupės strategijoje numatytą tikslą – veiklos diversifikaciją. „NT plėtojimas išlieka esmine mūsų veikla, kuriai reikia išskirtinio dėmesio ir priežiūros. Tačiau numatyta strateginė kryptis diversifikuoti veiklą produkto, veiklos ir rinkų atžvilgiu taip pat reikalauja nuoseklaus dėmesio ir resursų. Grupė investuoja ne tik į nekilnojamojo turto, bet ir viešbučių, „coliving“, investicijų valdymo veiklas, kuria IT produktus, kuriuos reikia paruošti startui rinkoje. Todėl šalia strateginio įmonės valdymo, visą dėmesį skirsiu šioms jau pradėtoms plėtoti veikloms, bei investicijoms kitose rinkose,“ – teigia D. Dargis.

    Žiaugra naujasis plėtros departamento direktorius perima visas M. Žibūdos atsakomybes – būsto sklypų įsigijimai, produkto formavimas, pardavimo strategijos ir kainodara.