• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Konkurso „Už darnią plėtrą 2011“ nugalėtojas – „Eikos namai Pilaitėje“
  Projektas „Eikos namai Pilaitėje“ tapo Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) rengiamo konkurso "Už darnią plėtrą 2011" laimėtoju. Konkurse išrinkti du geriausi darnios miesto plėtros principus atitinkantys projektai, kuriems penktadienį buvo įteikti garbės raštai.
   
  Penktus metus rengiamam konkursui šiais metais pateikti septyni projektai, kurie varžėsi dėl laimėtojo vardo. Konkursui „Eika“ pateikė naujos kartos surenkamo gelžbetonio daugiabučius, kurie ne tik ilgaamžiai, bet ir ekonomiški. Praėjęs šildymo sezonas įrodė šių namų puikias šilumines savybes, šildymo kaštai svyravo 1,5-3 Lt/m2 ribose. Taip pat šiuose namuose suprojektuoti ir didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukę išskirtiniai 1 k. butai-studijos, kurių plotas yra nuo 28 iki 31 m2.
   
  Pasak LNTPA direktoriaus Mindaugo Statulevičiaus, „Eika“ apdovanota už pasiūlytą prieinamą būstą – puikiai išvystytoje teritorijoje, už prieinamą kainą minimalistiniais sprendimais ir sąnaudomis pasiektas optimalus rezultatas. „Eika“ plėtros direktorius Domas Dargis džiaugiasi ne tik laimėjimu, bet ir sėkmingai įgyvendintu bei toliau vystomu projektu. „Ilgai domėjomės naujomis technologijomis siekdami pasiūlyti mūsų klientams kokybišką, bet kartu ir nebrangų būstą. Mūsų ryžtas pasiteisino. Projektą įvertino ne tik mūsų pirkėjai – Pilaitės naujakuriai, bet ir šios srities žinovai – komisijos nariai. Manau, jog naujomis statybų technologijomis užkrėsime ir kitus vystytojus.“ – teigia D. Dargis.
   
  Padėkos raštais apdovanoti ir šio projekto partneriai: UAB „Betonika“ generalinis direktorius Vytautas Niedvaras už pasiūlytus sprendimus taikant naujas konstrukcijas statyboje bei projekto architektas Vytenis Gerliakas su „Eventus pro“ komanda už kūrybiškumą, suderintą su gyventojų patogumu ir komfortu.
   
  Gyvenvietę Pilaitėje „Eika“ pradėjo vystyti 2006 metais. Keliais etapais jau pastatyti devyni daugiabučius, kuriuose apsigyveno virš 500 šeimų. Šiuo metu tęsiama kvartalo plėtra ir planuojama iki 2014 metų pabaigos pastatyti dar penkis daugiabučius bei daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę. 
   
   
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto vystymo ir statybos įmonių gupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovavimo patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros specialistai. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti kokybės ir aplinkosaugos standartai ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004.
   
  Daugiau informacijos:
  Domas Dargis
  Plėtros direktorius
  Tel. +370 5 2514 253
  Faks. +370 5 2514 256
  El. paštas: domas@eika.lt
  www.eika.lt