• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Konstitucijos prospekte duris atvėrė verslo centras „Flow“

  Sostinės Konstitucijos prospekte, šalia J. Jablonskio skvero, sausio 25 dieną įvyko oficialus „Eika Development“ vystomo 20 aukštų verslo centro „Flow“ atidarymas su kviestiniais svečiais. Sausio 26–27 dienomis, 18-22 valandomis verslo erdvė atveria duris vilniečiams bei miesto svečiams, kviesdama susipažinti su A+ klasės verslo centru pasitelkiant specialiai atidarymui sukurtas šviesos instaliacijas.

  „Diena neeilinė – „Flow“ atidarome per Vilniaus gimtadienį. Tai mus dar labiau įpareigoja ir skatina galvoti ne tik apie savo kuriamus pastatus, bet ir apie patį miestą. Tai, ką mes darome Vilniuje, yra atsakomybė, įpareigojimas, bet tuo pačiu ir pasididžiavimas. Su šiuo projektu patyrėme daug pirmų kartų – pirmą kartą įžengėme į Konstitucijos prospektą, Vilniaus CBD (angl. Central Business District), pastatėme aukščiausią pastatą grupės istorijoje, pirmą kartą sukūrėme aukščiausius tvarumo standartus – „BREEAM Outstanding New Construction“ atitinkančią erdvę. Tikiu, kad šis projektas yra dar vienas įrodymas, jog mes galime prisidėti prie darnios šios miesto plėtros,“ – tokiais žodžiais susirinkusius renginio dalyvius pasveikino „Eika“ generalinis direktorius Domas Dargis.

  Per dvejus metus iškilusi „Flow“ verslo erdvė, sudaryta iš dviejų – 15 ir 20 aukštų – sujungtų pastato dalių, apima 15 tūkst. kv. m. ploto. Darbuotojų patogumui verslo centre įrengta 3 aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, 2-ame pastato aukšte druskų kambarys su muzikos ir šviesos terapija, kūno atpalaidavimui ir jėgų atgavimui – masažo kabinetas, 16 aukšte – apželdinta terasa su darbui ir poilsiui skirtomis zonomis ir panoraminiais vaizdais į Neries upę bei Vilniaus senamiestį.

  Verslo erdvę „Flow“ suprojektavo „Architektūros kūrybinė grupė“ su vedančiuoju architektu Remigijumi Bimba, projekto bendrų erdvių interjero sprendimais rūpinosi „NOMO“ studijos architektės – interjero dizainerės. Investicijos siekė daugiau nei 42,5 mln. Eur.

  „Flow“ erdves šiuo metu nuomojasi Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas, kredito biuras UAB „Creditinfo Lietuva“, verslo valdymo konsultacijų įmonė „Turicum“, unikalius IT sprendimus kurianti ir skaitmenizacijos klausimais konsultuojanti įmonė „Baltic Amadeus“, NT plėtros bendrovė „Omberg group“, oro transporto sektoriuje veikianti įmonė „Magnetic MRO AS“, tarptautinė advokatų kontora „CEE Attorneys“, pasaulyje pirmaujanti draudimo paslaugų ir konsultacijų įmonė UADBB „Marsh Lietuva“, nepriklausomas elektros tiekėjas „Elektrum Lietuva“, druskų kambarys „Druskos pasakos“, masažo namai „Pranci“, kavos baras „Eskedar“ bei restoranas „12“. Per artimiausią mėnesį verslo centre planuojama papildomai išnuomoti virš 20 proc. biuro erdvių.

  Sausio 26-27 d. programa vilniečiams ir miesto svečiams:

  https://fb.me/e/3Nv0Uz9HG