• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Kotedžai „MĖTA“ pripažinti tinkamais naudoti
  „Eika“ pastatyti kotedžai „Mėta 5“, „Mėta 6“ ir „Mėta 7“ Santariškėse, Vilniuje liepos 4 d. valstybinės komisijos pripažinti tinkamais naudoti.
   
  Kotedžai „Mėta 5“, „Mėta 6“ ir „Mėta 7“, kurių šildymui ir karšto vandens ruošimui naudojama žemės gelmių ir saulės energija, pradėti statyti 2011 metais, o pirmieji naujakuriai čia apsigyveno dar 2012 metų pavasarį.  Šiuose namuose suprojektuoti išskirtiniai naujo tipo 2-4  kambarių kotedžai su individualiais įėjimais, lauko ir stogo terasomis, kurių plotas nuo 50 iki 100 kvadratinių metrų.
   
  2012 metų  pabaigoje kotedžai su atsinaujinančia saulės energija pelnė aukso medalį konkurse „Lietuvos metų gaminys 2012“. Lyginant su centriniais šilumos tinklais, „Mėta 7“ kotedžuose 2012-2013 metų šildymo sezono vidutinės sąskaitos buvo iki 30 proc. mažesnės, o ekonomišką geoterminį šildymą turinčiuose „Mėta 5“ ir „Mėta 6“ kotedžuose – mažesnės net iki 45 proc.
   
  Šiuo metu Santariškėse baigiami statyti kotedžai „Mėta 8“ ir „Mėta 9“, taip pat statomi sublokuoti individualūs namai „Miglė“. Šalia Verkių parko kyla ir  mažaaukščiai daugiabučiai „Gilė“, kurie „Santariškių namų“ gyvenvietę papildys dar 190 įvairaus ploto butais.
   
  „Eika“ aktyviai stato ne tik namus, bet ir  investuoja į „Santariškių namų“ gyventojų gerovę. Šiuo metu šalia Skersinės gatvės tiesiamas pėsčiųjų ir dviračių takas. Pagrindinius naujo 720 m ilgio žvyruoto tako su apšvietimu įrengimo darbus planuojama pabaigti iki rugpjūčio pabaigos. Naujasis takas pagerins pėsčiųjų ir dviratininkų susisiekimą tarp Santariškių gatvės ir Molėtų plento.
   
  Apie įmonių grupę  „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovacijos patirtį.
   
    
  Daugiau informacijos:
  Jolanta Dobradziejienė
  Plėtros projektų vadovė

  Tel. +370 5 2514 262
  Faks. +370 5 2553 328
  El. paštas: jolanta@eika.lt
  www.eika.lt