• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Kvartale „Eika namai Pilaitėje“ pradedamos „Iki“ parduotuvės statybos

  Nekilnojamojo turto bendrovės „Eika“ vystomame gyvenamųjų namų kvartale Pilaitėje pradedama statyti prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė. Šiandien abi įmonės pasirašė ilgalaikės nuomos sutartį. Parduotuvė planuoja atverti duris jau 2021 m. IV ketvirtį. Investicijos į projektą sieks 3,02 mln. Eurų.

  Maisto ir kasdienių prekių vieno aukšto parduotuvė įsikurs adresu Karaliaučiaus g. 9A. Ji bus pastatyta šalia jau susiformavusio 7 gyvenamųjų namų kvartalo „Eika namai Pilaitėje“. Parduotuvės lankytojams numatyta 60 automobilių parkavimo vietų greta esančioje 2 lygių automobilių aikštelėje. Pagal šalių susitarimą numatoma, kad „Iki“ patalpas išsinuomojo 15-ai metų.

  „Kvartalą sudaro 381 butas, iš kurių liko vos keletas laisvų, tai reiškia, kad „Eika namai Pilaitėje“ bendruomenė jau pilnai susikūrusi, turi savo poreikius ir besiformuojančius arba jau susiformavusius įpročius. Jaučiamės įsipareigoję naujiems gyventojams pasiūlyti ne tik kokybiškai pastatytą būstą, bet ir tolimesnį gyvenimą jame, dėl to jau anksčiau šiame kvartale priėmėme keletą sprendimų, kurie pagerintų pirkėjų gyvenimo kokybę – vietoje suplanuoto statyti 6 aukštų namo vidiniame kieme įrengėme 35 arų skverą, šalia kvartalo įrengėme sankryžą, sutvarkėme šaligatvius ir padarėme dviračių takus, viename iš kvartalo namų atsirado vaikų darželis. Dabar priimame sprendimą kvartalo šiaurinėje pusėje pastatyti parduotuvę. Džiaugiamės suradę partnerius, kurie vadovaujasi panašiomis vertybėmis ir nuolat vykdo tinklo plėtrą bei ieško galimybių, kaip apsipirkimą padaryti patogesniu ir svarbiausia – arčiau namų“, – teigia M. Žibūda, „Eika“ plėtros direktorius.

  Greitam, patogiam ir saugiam apsipirkimui – savitarnos kasos

  1449 kv. m. prekybinio ploto parduotuvėje pirkėjai ras platų pasirinkimą šviežių vaisių ir daržovių, tris kartus per dieną vietoje kepamos duonos bei bandelių, „Iki“ konditerių pagamintų tortų bei pyragaičių, sveriamos mėsos ir šviežios žuvies ant ledo. Skubantys pirkėjai turės platų karštų ir šaltų kulinarijos gaminių pasirinkimą.

  Naujoje parduotuvėje patogesniam, greitesniam ir saugesniam apsipirkimui bus įrengtos savitarnos kasos.

  Nuolat analizuojame pirkėjų poreikius ir atsižvelgdami į juos vykdome tinklo plėtrą bei atnaujinimą. Siekiame suteikti pirkėjams galimybę apsipirkti patogiai ir arčiau namų. Pagal šiuolaikišką statybos standarto koncepciją pastatytoje parduotuvėje pirkėjai ras platų visų būtiniausių prekių pasirinkimą“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.