Apie projektą

Gyventi LIVE SQUARE, vadinasi, būti miesto dalimi, su juo susilieti. Apartamentų gyventojai ryte gali stebėti bundantį Gedimino prospektą, o vakare, žingsniuodami iš darbo, prisėsti kavinėje ir palydėti dar vieną dieną miesto centre. LIVE SQUARE apartamentai – tai šiuolaikiška ir kokybiška namų erdvė.

Privalumai

Prestižinė vieta miesto širdyje

Vos išėję iš namų LIVE SQUARE gyventojai patenka į gyvybe ir novatoriškumu pulsuojančią Vilniaus centro erdvę. Taip pat pėstute gali pasiekti visus svarbiausius miesto objektus – Gedimino prospektą, Lukiškių, Vinco Kudirkos ir Katedros aikštes. Įsikūrus LIVE SQUARE nebereikia galvoti apie visuomeninį transportą ar automobilio statymą centre norint pasivaikščioti Gedimino prospektu, išgerti kavos kavinukėje šalia Lukiškių aikštės ar nueiti į bet kurį kultūrinį renginį miesto centre.

Puiki infrastruktūra

LIVE SQUARE unikalumas slypi vietos patogume. Visus miesto rajonus gyventojai patogiai pasiekia automobiliu ar visuomeniniu transportu, o senamiestį – pėstute. Projektą supanti infrastruktūra pritaikyta visų poreikiams: šalia vaikų darželiai, mokyklos, sporto klubai, sveikatingumo centrai, kultūros objektai ir įvairūs renginiai, viešojo transporto stotelė, prekybos centrai.

Urbanistinė architektūra

Architektų grupė UNITECTUS sukūrė šiuolaikišką integruotą kompleksą, skirtą darbui, poilsiui ir patogiam gyvenimui pačioje miesto širdyje.

Išskirtinė kokybė

LIVE SQUARE projektas išsiskiria techniniais sprendimais ir skirtas vertinantiems kokybišką namų aplinką. Gyventojų komfortą užtikrina grindinis šildymas, vėdinimo sistema su šilumokaičiu (rekuperacija), išmanusis šildymo valdymas, aukščiausios klasės itin sandarūs natūralaus medžio langai ir ilgaamžės fasadų medžiagos. Apartamentams išskirtinumo ir erdvės suteikia aukštos, net iki 3,7 m siekiančios lubos.

LIVE SQUARE