• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Live Square“ komplekse atidaryta naujos koncepcijos „Rimi“ parduotuvė

  Vilniuje, daugiafunkciame komplekse „Live Square“, kurį plėtojo UAB ,,Eika”,  atidaryta prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvė – pirmoji naujos koncepcijos „Rimi Express“ formato parduotuvė sostinėje.

  Naujoji „Rimi“ parduotuvė, įsikūrusi Gedimino prospekto ir V. Kudirkos gatvių sankirtoje, yra pritaikyta aktyviai gyvenantiems vilniečiams ir miesto svečiams, kurie labiausiai vertina greitą ir patogų apsipirkimą. „Mažmeninės prekybos rinka yra itin dinamiška, kuri vystosi kartu su besikeičiančiais pirkėjų įpročiais ir prisitaiko prie jų gyvenimo būdo. Ši parduotuvė taip pat buvo kuriama atsižvelgiant į mūsų pirkėjų poreikius, siekiant pasiūlyti jiems daugiau patogumo ir dar geresnę apsipirkimo patirtį“, – sakė Giedrius Bandzevičius, „Rimi Lietuva” vadovas.

  Kaip parodė rugpjūčio mėnesį atlikta visuomenės apklausa, net 83 proc. Lietuvos gyventojų yra svarbu, kad parduotuvėse būtų didinamas sveikesnių produktų asortimentas. Šias tendencijas atliepia ir naujoji „Rimi”, kur siūlomas gausus salotų ir sveikesnių užkandžių išsinešti pasirinkimas, taip pat galima įsigyti „Rimi“ ženklu „Rinkis sveikiau“ pažymėtų produktų. Šiuo ženklu žymimi pagal daugybę kriterijų ir „Rakto skylutės“ principus atrinkti sveikesni maisto produktai be GMO, hidrintų riebalų, su mažesniu druskos ir cukraus kiekiu, bet daugiau skaidulinių medžiagų.

  Skubantys pirkėjai čia taip pat ras sumuštinių, sušių, bandelių, vietoje ruošiamos gardžios kavos ir kito maisto bei gėrimų, skirtų išsinešti. Pirkėjų patogumui parduotuvėje įrengtos savitarnos kasos, kurias kaip vieną iš svarbių aspektų renkantis parduotuvę apsipirkimui taip pat nurodo vis daugiau pirkėjų.

  Siekiant užtikrinti „Rimi“ darbuotojų ir pirkėjų saugumą, parduotuvėje įrengtas defibriliatorius – gyvybes gelbstintis prietaisas skubiai pagalbai suteikti. Parduotuvė yra pritaikyta darbuotojams ir pirkėjams su negalia. Be to, įrengiant parduotuvę buvo naudojami aplinkai draugiški sprendimai ir technologijos: įrengtos modernios freoninės šaldymo sistemos, kurių dėka mažinamos CO2 emisijos, naudojami LED šviestuvai, visose vidaus patalpose įrengti buvimo patalpoje davikliai – išėjus žmonėms šviesa automatiškai išsijungia.

  Investicijos į naująją „Rimi“ sudaro 350 tūkst. Eur. Tai 58-oji parduotuvė „Rimi“ tinkle ir antroji nauja parduotuvė, atidaryta šiais metais. 2019 m. birželį „Rimi“ atidarė dar vieną „Express“ formato parduotuvę Druskininkuose. Šiuo metu „Rimi“ toliau sėkmingai vykdo intensyvią prekybos tinklo plėtrą, kurios metu planuojama iki 2023 m. pabaigos padvigubinti „Rimi“ parduotuvių skaičių iki 100 parduotuvių visoje Lietuvoje.

  Bendrovės „Shopper Quality Group” atlikto tyrimo metu prekybos tinklas „Rimi” šiemet buvo pripažintas geriausiai pirkėjus aptarnaujančiu mažmeninės prekybos tinklu Lietuvoje.

  RASA5618