• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Live Square“ prekybinėje galerijoje išnuomotos visos patalpos

  Gedimino pr. 44A esančio „Live Square“ prekybinėje galerijoje išnuomotos paskutinės laisvos patalpos. Komplekse įsikurs vyninė „Raudonas ir baltas“, „Biržų duona“ kepyklos krautuvė bei japoniško maisto restoranas „SHAKESnackPLIUS“. 

  „Nuolat analizuojame rinką ir gilinamės į savo verslo centrų darbuotojų ir jų svečių poreikius. Matydami,  kad maisto kultūra atlieka vis svarbesnį vaidmenį žmonių kasdienybėje, nusprendėme didžiąją „Live Square“ prekybos galerijos dalį orientuoti į gastronomiją. Kiekviena parduotuvė, kavinė ar restoranas įsikūrę mūsų komplekse klientams siūlo unikalią atmosferą, interjerą ir patiekalų įvairovę, tad džiaugiamės galėdami pasiūlyti net tris naujas, į maistą orientuotas erdves mūsų verslo centro darbuotojams bei jo svečiams“, – sako „Eika“ turto departamento direktorius Giedrius Brūzgė.

  Švieži ir gardūs kepiniai kiekvieną rytą

  Viena seniausių ir didžiausių lietuviško kapitalo kepyklų „Biržų duona“ komplekse esančioje prekybos galerijoje vasario mėnesį atidarys savo kepinių parduotuvę. Kaip pažymi „Biržų duona“ atstovė R. Filatovienė, patirtis sukaupta per daugelį darbo metų ir noras pasidalinti kūrybos procese gimstančiais atradimais atvedė prie sprendimo atidaryti parduotuvę centrinėje miesto lokacijoje, kur skubantys žmonės galėtų pasimėgauti gausia palete šviežių šiltų kepinių, tikros tradicinės lietuviškos duonos bei rankų darbo desertų, kurie kiekvieną rytą atkeliauja tiesiai iš Biržuose esančios kepyklos.

  Vieta, kurioje kiekvienas japoniško maisto mėgėjas ras, ką suvalgyti

  Kovo mėnesį planuojantis atsidaryti „SHAKESnackPLIUS“ yra trečiasis tinklo MB „Parlis“ restoranas Vilniuje, kuris žada savo klientus nustebinti išskirtiniu japoniško maisto skoniu. „Tikime, jog klientai paragavę mūsų virtuvės meistrų ruošto maisto liks nustebinti jo šviežumu ir turtingu skoniu, kadangi renkamės netaupyti kokybės sąskaita ir gaminti maistą tik iš aukščiausios kokybės ingredientų. Mūsų restorano vitrinose klientai ras dar pakankamai neįprastas sušių variacijas, patobulintas pagal vakarų regiono savybes – sušius su griliuje keptais ingredientais, grilyje skrudintu sūriu ir įvairiausiais padažų mišiniais. Mažiau mėgstantiems žuvį pasiūlysime vištienos, kiaulienos, jautienos ir daržovių iešmelius. Išskirtiniams pietums ar vakarienei restoranas teiks japoniško ritualo malonumą „Shabu Shabu“, kurio metu bus gaminami tradiciniai japonų karštos mėsos arba žuvies patiekalai. Produktus paruošime mes, svečiai gamins patys”, – teigia japoniško maisto restorano direktorius Arnas Marčiulaitis.

  Erdvė, kurioje pasijusi tarsi Italijos ar Ispanijos provincijoje

  Italijos ar Ispanijos provincijų išsiilgusius žmones į vidų kviečia užsukti prekybos galerijoje įsikūrusi vyninė „Raudonas ir baltas“, kuri savo asortimente siūlo ne tik vynus iš daugelio pasaulio šalių ir įvairius produktus iš Pietų Europos, tačiau taip pat klientus džiugina išskirtiniais vynų degustacijų vakarais su someljė bei sezoninių vynų pristatymais. Norintys praleisti laiką draugų ar artimųjų būryje dienos metu yra kviečiami pasimėgauti kavos puodeliu, užkandžiais ar šviežiomis salotomis. O jei labai skubate ar neradote vietos prisėsti – visuomet galėsite įsigyti maisto ir gėrimų išsinešimui.

  Pasak „Raudonas ir baltas“ atstovės, nors vyninės plotas nedidelis, tačiau tai itin jauki vieta, kurioje norisi leisti laiką. „Maža erdvė – privalumas, norintiems pasislėpti nuo miesto šurmulio, pakeisti darbinę aplinką, užsimiršti, pailsėti nuo žmonių srautų, prekybos centrų. Vasaros sezonui pastatysime keletą staliukų pavėsyje, tarp gėlių, tarsi Provanso miestelyje“, – pasakoja Ž. Kačkauskaitė.

  „Live Square“ – Vilniaus centro erdvė, kuri organiškai sujungia biurus, parduotuves, gyvenamuosius namus ir turistinius objektus. Tai vieta, kur pulsuoja gyvybė ir novatoriškumas, verda šiuolaikinių miestiečių gyvenimas ir kultūra. Ši erdvė prikelia apsnūdusią Gedimino prospekto dalį ir atveria ją aktyviam gyvenimui, darbui ir buvimui – čia ir dabar. „Live Square“ buria dinamišką ir kultūringą bendruomenę, įkvepia investuoti į žinias, idėjas ir žmones.

  Komplekso „Live Square“ prekybinė galerija ir verslo centras sudaro 6.400 kv. m., čia praėjusiais metais duris atvėrė kavos baras „Vero Cafe“, vaistinė „Benu“, gėlių salonas „Florisima“, šveicariškų laikrodžių parduotuvė „Ženeva“, arbatinė „Formosa“, parduotuvė „Narvesen“ bei pirmoji naujos koncepcijos parduotuvė „Rimi Express“. „Live Square“ nuomininkų gretas papildė ir patalpas nuomojasi naujos koncepcijos restoranas su baru-desertine „Pink & Yellow“.