• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Live Square“ statybų rūbą keičia į veiklos pradžios rūbą

  Šiuo metu daugiafunkciniame komplekse „Live Square“ Gedimino prospekte baigiami paskutiniai gerbūvio ir vidaus apdailos darbai bei bręsta įkurtuvių nuotaikos. Nuo gegužės pradžios palaipsniui pradėtos atiduoti patalpos verslo centro ir prekybinės galerijos nuomininkams ir restorano operatoriui įsirengimui ir įsikūrimui. Viešbutis „Hilton Garden Inn“ tikisi pirmuosius svečius priimti liepos antroje pusėje. Klientai, įsigiję butus komplekso gyvenamojoje dalyje, taip pat gyvena įkurtuvių rūpesčiais, o neparduotų butų likutis komplekse – vos 5 butai.

  Kaip jau buvo skelbta, patalpos verslo centre buvo išnuomotos vos įpusėjus statybas, o praėjusį rudenį buvo intensyviai ieškomas restorano operatorius. Pasak Giedriaus Brūzgės, EIKA turto valdymo departamento direktoriaus, restorano operatoriaus atsiradimas prieš komplekso atidarymą – didelė sėkmė. „Dar vasario mėnesį restorano ir stogo terasos operavimo sutartis buvo pasirašyta su Palangoje įsikūrusio „Restoranas 4” komanda“, – teigia EIKA atstovas.

  Šiuo metu įrengiamos beveik 200 kv. m. restorano patalpos pirmame verslo centro aukšte bei apie 250 kv. m. plotas ant stogo terasos. „Kol kas norėtume išlaikyti intrigą ir koncepcijos paslaptį atskleisime atidarant restoraną. Bet tikime, kad sugebėsime nustebinti vilniečius bei miesto svečius pasitelkdami sėkmingą savo trijų metų pajūryje sezoniškumo standartus laužančią patirtį“, – sako Vesta Žemaitė, „Restoranas 4“ direktorė.

  Veiklos pradžia – birželio mėnesį, visas kompleksas visiškai funkcionuos vasaros pabaigoje

  Nuo birželio mėnesio palaipsniui verslo centre ir prekybos galerijoje veiklą žada pradėti advokatų kontora „Sorainen“, pirmasis Baltijos šalyse bendradarbystės centras „Spaces“,  kavos baras „Vero Cafe“, vaistinė „Benu“, gėlių salonas „Florisima“, šveicariškų laikrodžių parduotuvė „Ženeva“, arbatinė „Formosa“, parduotuvė „Narvesen“ bei pirmoji naujos koncepcijos „Rimi Express“ parduotuvė.

  Šiuo metu  prekybos ir pramogų galerijoje yra likusios laisvos kelios patalpos. „Į kai kurias patalpas konceptualiai ieškome specializuotos maisto ir gėrimų parduotuvės su galima erdve degustacijom ar mini baru, kitose – formuojame „butikinės“ mados kampelį ir ieškome šiam konceptui tinkančių kandidatų“, – komplekso užpildymo planais dalinasi G. Brūzgė.  

  Butus įsigiję klientai šiuo metu jau turi galimybę daryti būstų apdailą ir tikėtina per vasarą įsikurs naujuose namuose, kaip ir 5 paskutiniai likę neparduoti prabangūs apartamentai ras savo šeimininkus.

  Planuojama, kad pirmieji svečiai viešbutyje „Hilton Garden Inn“ apsigyvens po liepos 15 d.

   Apie LIVE SQUARE

  „Live Square“ kompleksą sudaro 6300 kv. m. verslo centras su prekybos galerija, 164 kambarių 4 žvaigždučių viešbutis „Hilton Garden Inn“ su 250 kv. m konferencijų centru, gyvenamieji pastatai su 88 apartamentais. Komplekso teritorijoje įrengta „Unipark“ operuojama požeminė stovėjimo aikštelė, kuria galės naudotis verslo centro darbuotojai, gyvenamųjų pastatų naujakuriai, viešbučio svečiai ir miestiečiai. Apsilankyti komplekse vilios vienintelė vieša stogo terasa Gedimino prospekte bei jaukus skveras.

  Kompleksas pradėtas statyti 2017 m. rudenį, planuojamos investicijos 49 mln. EUR.