• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Medicinos bankas suteikė 5,5 mln. paskolą „Eika“ plėtojamam projektui „Bajorų alėjos“

  Viena didžiausių nekilnojamojo turto (NT) įmonių grupių Lietuvoje „Eika“ skolinasi Vilniaus daugiabučių namų projekto „Bajorų alėjos“ plėtrai. Grupės įmonė su Medicinos banku sutarė dėl 5,5 mln. eurų dydžio paskolos suteikimo.

  Medicinos bankas pranešė, kad „Eika“ grupės įmonei suteiktos paskolos trukmė – 3 metai. Bendros investicijos į „Bajorų alėjas“ sudarys iki 12 mln. eurų, iš jų beveik pusę – Medicinos banko paskola.

  „Tai mūsų pirmas finansavimo projektas su Medicinos banku. Nuo pat bendradarbiavimo pradžios jautėme profesionalų požiūrį į verslą. Procesas buvo sklandus, o komanda – dėmesinga ir greita sprendimuose. Esame dėkingi už pasitikėjimą ir tikimės ateityje tęsti bendradarbiavimą“, – teigia „Eika“ plėtros vadovas Tomas Žiaugra.

  „Bajorų alėjos“ yra 9 hektarų teritorija Vilniuje, kur nuo 2014 metų „Eika“ plėtoja nedidelio tankumo mažaaukščių daugiabučių namų gyvenvietę.

  Projekte išpardavus butų likučius ir reikšmingai išaugus gyvenamojo būsto paklausai, pernai liepą „Eikos“ grupė nusprendė pradėti statyti 2 naujus daugiabučius, kuriuose būtų įrengti 97 butai. Medicinos banko suteikta paskola bus panaudota statybų užbaigimui finansuoti.

  Medicinos banko Verslo tarnybos direktorius Julius Ivaška sako, kad daug dėmesio smulkiam bei vidutinio dydžio verslui skiriantis bankas yra pasiruošęs ir dideliems finansavimo projektams su savo srities lyderiais.

  „Bendradarbiavimas su „Eika“ mums yra įvertinimas, kad gebame išpildyti rinkos lyderių lūkesčius, prisidėdami prie jų verslo projektų plėtros. Tikiu, kad tai bankui padės stiprinti pozicijas didelių verslo klientų nišoje bei joje plėstis“, – teigia J. Ivaška.

  „Eikos“ grupės plėtojamą „Bajorų alėjų“ teritoriją sudaro 3 kvartalai, iš kurių dviejuose parduoti visi butai. Trečiasis kvartalas „Klevai“ bus baigtas šiais metais. Jo butų energinio naudingumo klasė  A++. Kvartale bus įrengta antžeminė parkavimo aikštelė, infrastruktūra elektromobilių krovimui. Užbaigus statybos darbus planuojama įrengti sporto, vaikų žaidimo bei atliekų konteinerių aikšteles.

  „Eika“ net 13 kartų buvo apdovanota už NT projektus, tarp kurių buvo „Santariškių namai“, „EIKA namai“ Pilaitėje, „Basanavičiaus 9A“.