Apie projektą

Apsigyvenkite minutė iki Naujamiesčio! Šiuo metu galite rinktisi iš 1-3 kambarių butų II-ame projekto etape.

Racionaliam ir vizionieriškam miesto žmogui sukurtas gyvenamųjų namų kvartalas Vilkpėdėje, sudarantis puikias sąlygas gyvenimui arti miesto centro, kurio gyventojai gali džiaugtis aktyviu miesto gyvenimu šalia judraus Naujamiesčio, o tuo pačiu – mėgautis ramybe uždaroje teritorijoje atokiau nuo pagrindinių centro objektų.

MĖLYNI VILKAI – tai dar nepažintos, bet daug žadančios teritorijos simboliai. Tokios, kurią renkasi sumanūs ir drąsūs vizionieriai. Čia gyvenantis žmogus mėgaujasi savo atradimu bei nurodo gyvenimo mieste kryptį kitiems.

MĖLYNI VILKAI – vieta šiandienos ir rytojaus legendoms, iš kurių viena esi tu.

I etapo namai jau pastatyti.

II etapo namai jau pastatyti. Šiame etape vyksta butų pardavimai.

Projekto architektai UAB „Eventus Pro“.

Projekto vystytojas

„Mėlyni vilkai“ yra „Eika Residential Fund“ fondo, valdomo UAB „Eika Asset Management“ (EAM), vystomas gyvenamosios paskirties projektas. EAM yra fondų valdymo įmonė, nuo 2016 m. teikianti paslaugas informuotiesiems investuotojams. EAM veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko. Valdymo įmonė turi teisę valdyti informuotiesiems investuotojams skirtus kolektyvinio investavimo subjektus. EAM komanda – tai investicijų valdymo profesionalai, sukaupę daugiau nei 10–ties metų patirtį komercinės ir gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto plėtojime, išmanantys nekilnojamojo turto rinką, gebantys ją analizuoti bei atskleisti investicines galimybes ir rizikas

Projekto valdytojas

Projekto valdytoja investuotojų pritarimu buvo paskirta UAB „Eika“ – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamuosius, komercinius,visuomeninius ir kitos paskirties projektus. Vienas iš naujausių EIKA projektų – sostinės centre atidaryta daugiafunkcinė erdvė „Live Square“ su verslo centru, viešbučiu „Hilton Garden Inn“ ir gyvenamaisiais pastatais, taip pat didelio populiarumo sulaukęs projektas „Mindaugo Baltas lapas“ Naujamiestyje. Modernius ir kokybiškus sprendimus EIKA klientams įgyvendina daugiau nei 25 metus.

Privalumai

Aptverta teritorija saugiam gyvenimui

A++ energinio naudingumo klasė

Požeminė parkavimo aikštelė

Žaidimų aikštelės vidiniame kieme

Senamiesčio sodai
Saulės namai
Nauji peizažailaisvų butų: 74
UŽUPIO PERSONOSlaisvų butų: 33
SOLO SOCIETY City House Vilnius
METŲ LAIKAIlaisvų butų: 58
MĖLYNI VILKAIlaisvų butų: 82
ŠV. STEPONO BALTAS LAPAS
BAJORŲ ALĖJOSlaisvų butų: 72