Apie projektą

METŲ LAIKAI – naujas kvartalas Visoriuose, kurį EIKA kuria taip, kad namų sąvoka, kiekvieno, gyvenančio METŲ LAIKUOSE, gerokai perliptų buto sienas, kad patogu ir gera gyventi kvartale ir jį supančioje aplinkoje būtų visus metus.

METŲ LAIKAI – atsinaujinimo, judėjimo, cikliškumo sinonimas. Gamta, miestas ir žmogus ritmingai žengia į priekį ir keičiasi drauge su metais: bunda pavasarį, pražysta vasarą, nusimeta tai, kas nebereikalinga, rudeniop ir jaukiai įsitaiso atėjus žiemai.

METŲ LAIKAI – tai būdas gyventi visus metus, kiekvieną dieną pasitinkant aktyviai ir šviesiai. Su nekantra laukiant rytojaus. Su kaupu išpildant šiandieną.

EIKA naujame gyvenamųjų namų kvartale užkoduoja aktyvią veiklą gamtos apsuptyje bei švenčia energingo ir poetiško poilsio balansą, keliant karšto šokolado puodelį po treniruotės miške.

METŲ LAIKUS projektuoja UAB SP ARCHITEKTŲ GRUPĖ su vedančiuoju architektu Sauliumi Pamerneckiu, kurie kurdami vizualinius projekto sprendinius siekė, kad miškas vizualiai įsilietų į kvartalą, o projektuojami namų tūriai bei jų architektūrinė raiška būtų integrali aplinkai.

Vieta mieste

VISORIAI  – tai rajonas, kuris palengva atsikrato sąsajų su industrine aplinka ir fragmentiška infrastruktūra ir tampa vieta, kuri turi daug potencialo tapti miesto žmogaus aktyvaus poilsio oaze, didele gyva judėjimo bei sporto aikštele ar poetišku miško taku. METŲ LAIKAI – tai vieta, kur gyvenimas neapsiriboja keturiomis namų sienomis – žmonės čia kviečiami aktyviai naudotis erdvėmis aplink namus, daug laiko leisti lauke, prisijaukinti miškus ir parkus, saulę, lietų ir vėją.

Projekto vystytojas

METŲ LAIKAI yra pirmasis EIKA DEVELOPMENT FUND fondo, valdomo UAB EIKA ASSET MANAGEMENT (EAM), vystomas gyvenamosios paskirties projektas. EAM yra investicijų valdymo įmonė, nuo 2016 m. teikianti paslaugas informuotiesiems investuotojams. EAM veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko. Valdymo įmonė turi teisę valdyti informuotiesiems investuotojams skirtus kolektyvinio investavimo subjektus.

Projekto valdytojas

METŲ LAIKAI projekto valdytoja investuotojų pritarimu buvo paskirta UAB EIKA – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos paslaugų įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamuosius, komercinius, visuomeninius ir kitos paskirties projektus. Per daugiau nei 29 metus EIKA pastatė beveik 5800 butų ir 590 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. Tai – modernios ir kokybiškos erdvės, kuriose gera gyventi. Miestai, kuriuose jauku būti.

Privalumai

Žaidimų aikštelės vidiniame kieme

A++ energinio naudingumo klasė

Požeminė parkavimo aikštelė

Aptverta teritorija

Senamiesčio sodai
Saulės namai
Nauji peizažailaisvų butų: 74
UŽUPIO PERSONOSlaisvų butų: 33
SOLO SOCIETY City House Vilnius
METŲ LAIKAIlaisvų butų: 58
MĖLYNI VILKAIlaisvų butų: 82
ŠV. STEPONO BALTAS LAPAS
BAJORŲ ALĖJOSlaisvų butų: 72