• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Naujajame ČIOP ČIOP – grilius ant verslo centro „135“ stogo ir prieskonių siena

  Kulinarijos studija ČIOP ČIOP plečiasi ir žiemos pradžioje atvers duris naujajame verslo centre „135“, Žalgirio gatvėje. Miesto gyventojams ir svečiams bus pasiūlyta daugiau nei 300 kv. m išskirtinė urbanistinė erdvė su stogo terasa griliaus mokymams, prieskoninių žolelių siena, „open kitchen“ stiliaus restoranas po atviru dangumi ir net kino studija.

  ČIOP ČIOP ne vienerius metus yra vertinamas dėl savo unikalios koncepcijos – kulinarinės pramogos, netikėti vakarėlių sprendimai ir restoranas – vienoje neformalioje aplinkoje. ČIOP ČIOP siūlo įvairias paslaugas: virtuvės vakarėlius su atvira šefo gamybos sesija, išskirtines vakarienes, privačių renginių organizavimą, netradicinių švenčių ir maisto tiekimo sprendimus, kūrybiškų vestuvių organizavimą, vienos dienos restoranų bei kitus kulinarinius projektus.

  „Naujoje kulinarijos studijoje verslo centre „135“ pristatysime naujovę – atvirą profesionalią virtuvę ir interaktyvų barą su gamybos salele, kur svečiai galės stebėti profesionalių šefų gamybos šou, dalyvauti mokymuose, stebėti barmenų pasirodymus ir degustacijas. Taip pat studijoje bus įrengta VIP salė privatiems renginiams, didelė konferencijų erdvė su scena, lauko terasa su griliais ir miesto sodas ant pastato stogo. Be to, verslo centre „135“ ir netoliese dirbantys žmonės darbo dienomis galės mėgautis išskirtiniais ČIOP ČIOP „Event studijos“ dienos pietumis.“ – teigia kulinarinės studijos ČIOP ČIOP vadovė Urtė Mikelevičiūtė.

  Šiuo metu patalpų įrengimu besirūpinanti verslo centro „135“ plėtotoja EIKA teigia, kad jai teko nelengvas uždavinys – suderinti tokio inovatyvaus ir netradicinio nuomininko kaip ČIOP ČIOP veiklos funkcijas ir tinkamai pritaikyti turimas erdves jo paslaugų koncepcijai. „Naujoje ČIOP ČIOP studijoje kvepės šviežiais prieskoniais – čia planuojame įrengti žaliuojančią prieskoninių augalų sieną, taigi į patiekalus pateks šviežios, ką tik nuskintos prieskoninės žolelės.“ – teigia EIKA L. e. p. turto valdymo departamento direktorius Giedrius Brūzgė.

  „Ištroškusiems gryno oro gamtos turime ir kitą naujieną – tai žolės imitacija ČIOP ČIOP patalpose ir nuostabi stogo terasa renginiams ir susitikimams su įspūdingu vaizdu, sodu ir atviru griliumi. Papildomai renginiams pritaikytos keturios skirtingų stilistikų ir dydžio verslo centro „135“ konferencijų salės, kurios puikiai tinka verslo susitikimams, prezentacijoms, grupiniams užsiėmimams ir konferencijoms. Tikimės, kad verslo centras „135“ kartu su ČIOP ČIOP taps nauju traukos centru vilniečiams ir miesto svečiams.“ – teigia EIKA atstovas.

  ČIOP ČIOP kulinarinės studijos jau yra įsikūrusios Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Planuojama, kad Naujoji ČIOP ČIOP „Event studija“ verslo centre „135“ talpins iki 200 žmonių, o duris atvers jau šių metų gruodį.

   

  Daugiau informacijos:
  Giedrius Brūzgė
  L.e.p. Turto valdymo departamento direktorius
  Tel. +370 5 251 4252
  Mob. +370 626 24619
  El. paštas: giedrius@eika.lt