• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Naujajame verslo centre „135“ kuriasi pirmieji nuomininkai: išnuomota 75 proc. pastato

  Žalgirio gatvėje įsikūrusiame naujajame verslo centre „135“ gausėja nuomininkų, taip pat nuo gruodžio pradžios kuriasi pirmosios įmonės. Projektą plėtojanti nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eika“ jau išnuomojo 75 proc. pastato. Nuomojamos patalpos sudaro 7,2 tūkst. kv. m., bendras verslo centro plotas – 8,4 tūkst. kv. m.

   Verslo centre patalpas jau išsinuomojo informacinių technologijų bendrovė „Devbridge Group“, tarptautinė rinkodaros įmonė „Studio moderna“, kulinarijos studija „Čiop Čiop“, baldų salonai „Bo Concept“ ir „Vilmers“, technologinius sprendimus bei produktus kurianti, gaminanti ir platinanti „ACME Grupė“ ir kitos įmonės. Planuojama, kad iš viso moderniame verslo centre dirbs kelios dešimtys Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių.

  Verslo centras jau yra pripažintas tinkamu naudoti, dalis nuomininkų pradėjo savo veiklą, kiti dar įsirengia patalpas. Veiklą pradėjo ir pastate įrengtas konferencijų centras.

  Vienas svarbiausių verslo centro „135“ inžinerinių privalumų – pažangi drėkinimo sistema, dėl kurios  patalpose sumažėja kietųjų dalelių ir dulkių statinis krūvis. Visuose aukštuose įrengtos pakeliamosios grindys leidžia lanksčiai perplanuoti biurą.

  „Didžiuojamės šiuo projektu, kuriame ne tik įdiegėme pažangius inžinerinius sprendimus, bet ir daug dėmesio skyrėme interjerui, baldams, bendroms erdvėms, poilsio zonoms. Norime, kad tiek darbuotojai, tiek mūsų svečiai pajustų šių erdvių išskirtinumą ir komfortiškumą, kurie, tikime, prisidės ir prie darbuotojų produktyvumo augimo“, – tvirtina Domas Dargis, „Eika“ generalinis direktorius.

  Sergej Artemiuk, UAB „ACME Grupė“ direktoriaus pavaduotojo finansų ir valdymo klausimais, teigimu, naujas verslo centras nuomai buvo pasirinktas neatsitiktinai.

  „Ieškojome biuro, kuris būtų ekonomiškas, patogioje vietoje, šalia išplėtotos infrastruktūros bei atspindėtų mūsų puoselėjamas vertybes – atvirumą, paprastumą, energijos tausojimą ir atsakingą vartojimą. Šio verslo centro koncepcija labiausiai sutapo su mūsų norais ir lūkesčiais“, – sako S. Artemiuk.

  Planuojama, kad iš pradžių verslo centre „135“ įsikurs apie 30 „ACME Grupei“ priklausančių įmonių aukščiausio lygio vadovų bei specialistų.

  Šiuo metu baigiamos pasaulinio tvarumo sertifikato BREEAM (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method) suteikimo verslo centrui procedūros. Siekiama gauti „Very Good“ įvertinimą. Specialistai jau įvertino pastato energetikos, modernių inžinerinių sprendinių bei itin efektyvių įrenginių parinkimą, taip pat komforto sąlygų užtikrinimą (CO2 davikliai, mikroklimato reguliavimas, poilsio zonos, LED apšvietimas, roletai), transporto infrastruktūrą (dviračių takai, stotelė šalia, susisiekimas su svarbiais objektais). Įvertintas ir atliekų rūšiavimas – pastate bus rūšiuojamos popieriaus, plastiko, stiklo, metalo bei maisto atliekos.

  Verslo centro darbuotojams įrengta bendro naudojimo dušų ir persirengimo kambarių, 150 saugomų vietų dviračiams, stogo terasa, vidinis kiemas su poilsio ir pramogų zonomis, konferencijų centras su modernia įranga bei erdvus vestibiulis su sėdimosiomis vietomis.

  Nekilnojamojo turto įmonės „Eika“ projektą „135“ sudaro verslo centras, kurio oficialus atidarymas numatomas 2017 m. vasario mėn., bei 6,5 tūkst. kv. m ploto užimantis daugiabučių namų kompleksas, kurio pirmąsias patalpas gyventojams planuojama priduoti ateinančių metų vasarį. Į visą projektą įmonė investavo apie 16,6 mln. eurų.

  Apie įmonių grupę „Eika“:

  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė daugiau nei 3750 butų ir 320 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. „Eika“ daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „Eika namai Pilaitėje“.

  Daugiau informacijos:

  Jorūnė Juodžbalytė
  Rinkodaros ir komunikacijos vadovė
  UAB „Eika“
  Tel. +370 520 45809
  Mob. +370 686 80126
  El. paštas: jorune.juodzbalyte@eika.lt