• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Naujakuriams siūlomi nebrangūs butai Pilaitėje
  Naujakuriams siūlomi nebrangūs butai Pilaitėje
  Atėjus pavasariui nekilnojamojo turto rinkoje prasidėjo „atšilimas“. Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Eika“ butus Pilaitės gyvenamajame rajone šį pavasarį siūlo įsigyti ne tik geromis kainomis, bet ir su nedidelėmis banko palūkanomis bei kredito įmokų draudimu.
  Pasak UAB „Eika” Komercinių projektų skyriaus vadovės Viktorijos Venclovaitės, susiklosčius ekonominei situacijai, kuomet žmonės nebegali įpirkti norimo būsto – mažėja ar netenka pajamų, pirkimus atideda ateičiai – kainas teko nuleisti NT vystytojams, o jų plėtojamiems projektams bankai pasiūlė palankesnes būsto kredito sąlygas.
  „Sumažėjusi pirkėjų perkamoji galia padiktavo kainų mažėjimą. Tikime, kad akcija Pilatės daugiabučių kvartale suteiks galimybę naujakuriams įsigyti norimą kokybišką ir patikimą būstą už itin gerą kainą. Kadangi šiuo metu nauji projektai nebevystomi, metų pabaigoje norintys įsigyti būstą nebeturės didelio tokių patrauklių bei funkcionalių butų pasirinkimo“, – prognozuoja specialistė.
  Lankstesni būsto įsigijimo klausimu jau tampa ir bankai. Norintiems įsigyti butus Pilaitėje, specialų pasiūlymą palūkanų maržai pateikė „Eika“ partneris SEB bankas. Bankas siūlo ne tik palankią palūkanų normą, bet ir nemokumo rizikos palengvinimą. Kiekvienas klientas, perkantis būstą UAB „Eika“ vystomuose projektuose, gali apsidrausti kredito įmokų draudimu, kuris užtikrina, jog priverstinio nedarbo ar laikino nedarbingumo atveju draudimo laikotarpiu už klientą iki dviejų metų būtų mokama kredito grąžinimo įmoka bei palūkanos.
  „Stengiamės, kad klientai kuo palankesnėmis sąlygomis įsigytų būstą, nesibaimindami nei kredito naštos, nei nemokumo“, – sako V.Venclovaitė.
  Pasak specialistės, šiandien laimi tie, kurie įsigyja būstą už geromis sąlygomis gautą paskolą. „Sumažėjus būsto kainoms, įmoka už paskolą yra panašaus dydžio kaip ir mokestis už buto nuomą. Todėl daugeliu atveju įsigyti nekilnojamąjį turtą labiau apsimoka – mokant paskolą pirkimas tarsi atidedamas, o po kurio laiko būstas atitenka pirkėjui, priešingai nei nuomojantis ‚kai negaunama nieko“, – sako ji.
  Nauji butai Pilaitėje iki šiol buvo vieni paklausiausių Vilniuje. Šis rajonas ypač vertinamas dėl gamtos apsupties – gyvenvietę juosia miškai, čia tyvuliuoja trys ežerai, teka upelis, yra puikių vietų pasivaikščiojimams su šeima. Pilaitėje puikiai išvystyta infrastruktūra: veikia dvi mokyklos, du vaikų darželiai, prekybos centrai „Pupa“ ir „Rimi“. Patogus susisiekimas – vos 10 minučių automobiliu iki miesto centro. Naujakuriai vertina ir draugiškų, bendruomeniškų Pilaitės gyventojų, kuriančių savo rajono tradicijas, kaimynystę.
  Apie įmonių grupę „Eika“:
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ šiuo metu yra viena didžiausių nekilnojamojo turto vystymo ir statybos įmonių gupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovavimo patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros įmonė. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti kokybės ir aplinkosaugos standartai ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004.
  Daugiau informacijos Jums suteiks:
  Viktorija Venclovaitė
  Komercinių projektų skyriaus vadovė
  Tel. +370 5 2553 324
  Faks. +370 5 2514 256
  Mob. +370 686 96407
  El. paštas: v.venclovaite@eika.lt
  www.eika.lt