• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Naujas „Eika“ daugiabutis Pilaitėje pripažintas tinkamu naudoti
  Praėjusią savaitę naujas „Eika“ daugiabutis Pilaitėje, Nidos g. 5, Vilniuje, valstybinės komisijos pripažintas tinkamu naudoti.
  Šiuo metu naujame 9 aukštų, 71 daugiabutyje jau parduota daugiau negu 75 proc. butų. Name naujakurių dar laukia 2 kambarių butai, kurių suprojektuota daugiausiai. Šiame name populiariausi buvo didesni 3 kambarių ir 1 kambario, studijos tipo butai, kurių plotas nuo 28 iki 31 m2 .
  „Naujų butų pirkėjai Pilaitėje labiausiai džiaugiasi nedidelėmis šildymo sąskaitomis, nes šie namai patenka tarp 5 proc. ekonomiškiausių ir mažiausiai energijos vartojančių namų Lietuvoje“, – teigia projekto vadovė Jolanta Dobradziejienė. Vidutinė šildymo kaina šiuose namuose, palaikant patalpoje 20-21 oC temperatūrą, 1,85 litai už kvadratinį metrą per mėnesį.
   
  Naujojo namo kieme įrengta ne tik vaikų žaidimo aikštelė, bet ir sporto zona, kurioje pastatytas stalo teniso stalas, skirtas aktyvaus poilsio mėgėjams. Pasak plėtrosprojekto vadovės, tai ne tik pramoga, sportas, bet ir galimybė susipažinti ir pabendrauti su kaimynais.
  Šiuo metu „Eika“ stato naują 7 aukštų daugiabutį, kuriame pirkėjai galės įsikurti jau kitų metų pradžioje. Vasarą pradėtame statyti name jau nupirkta apie trečdalis butų, kuriame taip pat populiariausi funkcionalūs 1 kambario butai su balkonais. Naujų butų kainos „Eika“ statomuose namuose Pilaitėje svyruoja nuo 3500 litų iki 4500 litų už kvadratinį metrą.
   
  2013 metais įmonė „Eika“ į daugiabučių namų ir prekybos centro Pilaitėje statybas bendrovė planuoja investuoti daugiau kaip 27 mln. litų. Įmonė Pilaitėje jau pastatė 11 daugiabučių, prekybos centrą „Pupa“, daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę. Šiuose namuose įsikūrė beveik 900 šeimų. Taip pat šiais metais Pilaitėje pradėtas statyti 5 000 kvadratinių metrų ploto prekybos centrą, kuris duris turėtų atverti kitais metais. Iki 2015 metų „Eika“ Pilaitėje iš viso planuoja pastatyti apie 250 naujų butų.
   
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovacijos patirtį;
   
  Daugiau informacijos:
  Vitalija Ročė
  UAB „Eika“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė
  Tel. 8 5 2553 324
  Mob. 8 698 56273
  El. p.: vitalija@eika.ltwww.eika.lt