• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Naujasis EIKA verslo centras „135“ atvėrė duris beveik užpildytas – jau išnuomota 86 proc. pastato

  Nekilnojamojo turto plėtotoja EIKA, valdanti ne vieną biurų pastatą Vilniuje ir Klaipėdoje, papildė savo komercinių patalpų portfelį dar vienu išskirtiniu pastatu – vasario 23 d. oficialiai duris atvėrė urbanistinio „undone“ interjero stiliaus verslo centras „135“ su stogo terasa, vidiniu kiemu ir moderniu konferencijų centru. Oficialaus atidarymo dieną „135“ pasitinka beveik užpildytas – išnuomota 86 proc. pastato ploto.  

  Pasak EIKA generalinio direktoriaus Domo Dargio, dauguma „135“ nuomininkų – IT srities specialistai ir tarptautinėje rinkoje gerai žinomi prekių ženklų atstovai. Verslo centre patalpas jau išsinuomojo informacinių technologijų bendrovė „Devbridge Group“, tarptautinė rinkodaros įmonė „Studio moderna“, baldų salonai „Bo Concept“ ir „Vilmers“, technologinius sprendimus bei produktus kurianti, gaminanti ir platinanti „ACME Grupė“ ir kitos įmonės.

  Taip pat verslo centre veikia ČIOP ČIOP kulinarijos studija, kuri siūlo visiems lankytojams aukšto lygio dienos pietus iš viso pasaulio virtuvės ir neleidžia verslo centrui užmigti pasibaigus darbo valandoms – čia organizuojami renginiai, veikia interaktyvus baras, organizuojami profesionalių šefų šou ir kitos pramogos. Planuojama, kad be šiuo metu veikiančių verslo centro vidaus bendrųjų erdvių – modernaus konferencijų centro ir holo – pavasarį bus įrengtas ir vidinis kiemas bei stogo terasa su įkvepiančiu vaizdu į Vilnių.

  „Pilnai išpildę komfortą užtikrinančius, individualius verslo centro nuomininkų poreikius, tokius kaip inžineriniai, saugumo sprendimai, specifinis patalpų išdėstymas ar funkcionalios bendrosios erdvės, nusprendėme žengti drąsų žingsnį ir šiek tiek nutolti nuo įprasto darbo vietos suvokimo. „135“ darbuotojams pasiūlėme ir nestandartinę, įkvepiančią darbo aplinką –  ryškų verslo centro holą, piešiniais papuoštas konferencijų centro sales, o šiuo metu yra kuriami ir piešiniai individualiai kiekvienai verslo centre įsikūrusiai įmonei. Tai mūsų dovana jiems – norime, kad pastatas tiek mums, tiek čia esančioms įmonėms taptų ne tik darbo vieta, bet ir keltų emocijas.“ – teigia EIKA generalinis direktorius Domas Dargis.

  „135“ holas darbuotojus ir svečius pasitinka kitaip, nei yra įprasta naujuose sostinės verslo centruose – ryškiomis spalvomis ir įspūdingo dydžio grafiti piešiniu ant sienos. Po 2015 metais sėkmingai įgyvendinto projekto „LINK MENŲ“, kurio metu EIKA, prieš nugriaudama apleistą Greitosios medicinos pagalbos stoties pastatą, drauge su VDA studentais ir šiuolaikiniais menininkais pavertė jį laikina erdve renginiams ir meno instaliacijoms ir toliau plėtoja šią idėją tarp naujojo verslo centro sienų.

   

  Apie įmonių grupę „Eika“

  1992 m. įkurta bendrovė EIKA yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė beveik 4000 butų ir 320 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų EIKA daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „Eika namai Pilaitėje“.

  Daugiau informacijos:

  Jorūnė Juodžbalytė

  Rinkodaros ir komunikacijos vadovė

  Tel. +370 520 45809

  El. p. jorune.juodzbalyte@eika.lt