Apie projektą

ĮKVĖPIMO ŠALTINIS KASDIENAI

Naujai kuriama daugiabučių gyvenvietė atsinaujinančioje miesto vietoje – Naujininkuose, Kaminkelio g. 23. Tai projektas, kviečiantis atrasti gyvenimo balansą tarp judraus miesto šurmulio ir ramybe dvelkiančios gamtos.

0.54 ha ploto teritorijoje bus statomi 3 namai su 103 įvairaus išplanavimo butais.

Pro daugumos butų langus atsivers nuostabus gamtos peizažas, kviečiantis nusiraminti ir pamiršti dienos rūpesčius ne tik saulėtą, bet ir apniukusią dieną.

Projekte bus sukurta visa reikalinga infrastruktūra patogiam gyvenimui bei turiningam laisvalaikiui.

Projekto vieta leis besiformuojančios šiuolaikiškos bendruomenės gyventojams lengvai pasiekti aktualias miesto vietas: kvartalas įsikūręs visai netoli mokslo, gydymo paskirties objektų, prekybos centrų, netoliese driekiasi želdynų teritorijos.

Projekto valdytojas

„Eika“ – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos paslaugų įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamuosius, komercinius, visuomeninius ir kitos paskirties projektus. Per 30 veiklos metų „Eika“ pastatė beveik 6000 butų ir 600 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. Tai – modernios ir kokybiškos erdvės, kuriose gera gyventi. Miestai, kuriuose jauku būti.

Registruokitės ir būkite pirmieji sužinant daugiau informacijos apie projektą „Nauji peizažai“

Jeigu jus domina butų, komercinių patalpų išplanavimo variantai, kainos ar kita susijusi informacija, prašome kreiptis telefonu +370 615 62819 arba el. paštu donata@eika.lt.

Senamiesčio sodai
Saulės namai
Nauji peizažailaisvų butų: 77
UŽUPIO PERSONOSlaisvų butų: 34
SOLO SOCIETY City House Vilnius
METŲ LAIKAIlaisvų butų: 58
MĖLYNI VILKAIlaisvų butų: 82
ŠV. STEPONO BALTAS LAPAS
MINDAUGO BALTAS LAPASlaisvų butų: 2
BAJORŲ ALĖJOSlaisvų butų: 72