• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Nedidelių biurų pasiūlą Klaipėdoje papildys „Baltijos verslo centras“
  Nedidelių biurų pasiūlą Klaipėdoje papildys „Baltijos verslo centras“
   
  Planuojama, kad šiais metais naujų B klasės biuro patalpų pasiūla Klaipėdoje augs apie 14 procentų. Šią pasiūlą net 2300 kvadratinių metrų jau spalį padidins „Baltijos verslo centras“, kuriame dar nesibaigus statybos darbams rezervuota apie 70 procentų patalpų ir numačiusios įsikurti 9 įmonės.
   
  „Baltijos verslo centre“ įsikurs baldais prekiaujanti UAB „Meškos baldai“, apdailos prekių parduotuvė „Neida“, savo ofisus čia turės geležinkelių transporto paslaugas teikianti „Cis-Cargo“, architektų biuras „A22“, UAB „Lamberta“ ir kitos įmonės, kurios darbą naujajame verslo centre pradės jau po mėnesio.
   
  Verslo centrą statančios įmonių grupės „Eika“ atstovai sėkmingų pardavimų priežastimis įvardija siūlomų patalpų tinkamumą uostamiesčio rinkos poreikiams bei lanksčias biurų įsigijimo sąlygas.
   
  „Uostamiestyje visuomet buvo jaučiamas mažesnių biurų poreikis. Juk Klaipėdoje net tos pačios kompanijos darbuotojų skaičius yra vidutiniškai beveik penkis kartus mažesnis nei Vilniuje. Natūralu, kad verslininkai čia linkę rinktis patogius, kokybiškai įrengtus, bet mažesnius, iki 100 kvadratinių metrų, biurus“, – sako UAB „Eika“ komercinių projektų skyriaus vadovė Viktorija Venclovaitė.
   
  Tokių biurų paklausa ypač padidėjo sunkmečiu – įmonėse sumažėjus darbuotojų skaičiui ar joms ėmus taupyti patalpų sąskaita. Tačiau naujų nedidelių biurų pasiūla uostamiestyje augo nežymiai, nors, kaip rodo „Baltijos verslo centro“ statytojų patirtis, dar nuo statybų pradžios klientai – daugiausia smulkaus ir vidutinio verslo atstovai – labiausiai domėjosi 30-50 kvadratinių metrų dydžio patalpomis.
   
  Kita sėkmingų pardavimų priežastis, anot specialistės, yra nekilnojamojo turto vystytojų lankstumas. Siekdama sudaryti palankesnes sąlygas įsikurti nedideliuose biuruose, „Eika“ įmonėms ne tik suteikė galimybę pirkti ar nuomotis patalpas, bet ir pasiūlė naujovę Lietuvoje – išperkamąją komercinės paskirties patalpų nuomą. Šiuo metu Klaipėdoje tokią alternatyvą siūlo bene vienintelis „Baltijos verslo centras“.
   
  „Lietuviai iš prigimties labiau linkę tapti patalpų savininkais, o ne jas nuomotis, todėl išperkamoji nuoma – puiki alternatyva ir išeitis ekonomikos sunkmečiu“, – tikina V. Venclovaitė.
   
  Pasirašę išperkamosios nuomos sutartį, nuomos laikotarpiu, paprastai apie porą metų, klientai moka nuomos mokestį, o jam pasibaigus, gali patalpas išpirkti ir visi pinigai, sumokėti už nuomą, bus įskaičiuoti kaip pradinis įnašas už patalpas. Tokiu būdu, visiškai atsiskaičius su vystytoju, biuras tampa kliento nuosavybe.
   
   
  Apie įmonių grupę „Eika“
   
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto vystymo ir statybos įmonių gupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovavimo patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros specialistai. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti kokybės ir aplinkosaugos standartai ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004.
   
  Kontaktinis asmuo:
   
  Viktorija Venclovaitė
  „Eika“ Komercinių projektų skyriaus vadovė
  Tel.: +370 5 2553 324
  Faks.: +370 5 2514 256
  Mob.: +370 686 96407
  El. p.: viktorija@eika.lt